Catzilla ALLBenchmark 1.0 BETA19

Catzilla ALLBenchmark to program testujący wszystkie podzespoły komputerowe z naciskiem na jego możliwości graficzne. Test sprawdzi, czy Twój komputer jest w stanie odtworzyć wszystkie detale grafiki z najnowszych produkcji gier komputerowych, czy można na nim obejrzeć filmy HD w najlepszej jakości. W rekomendacjach zasugerujemy, które z podzespołów są najsłabszym ogniwem i ich wymiana pozwoli na osiągnięcie lepszych wyników.

Catzilla ALLBenchmark sprawdzi także konfigurację oprogramowania i zasugerujemy, co należy poprawić, aby komputer działał szybciej i bardziej wydajnie.

Jak przeprowadzić testy?

- Należy wyłączyć wszystkie programy, również programy pracujące w tle, przeglądarki internetowe, program pocztowy, Skype itp.

- Nie należy dotykać myszy i klawiatury podczas uruchomionego testu.

- Należy zainstalować wszystkie aktualizacje systemu Windows oraz najnowsze sterowniki karty graficznej.

Instalacja programu może zająć kilkanaście minut i do poprawnego działania programu niezbędne jest zainstalowanie DirectX i Microsoft Visual C++, które są dostępne w instalatorze.

Po zakończeniu instalacji można uruchomić aplikację i rozpocząć testy.

Dostępne jest pięć testów:

KITTY - 576p (1024 x 576) - do testowania netbooków i ultrabooków, minimalne wymagania to 256 MB pamięci karty graficznej.

CAT - 720p (1280 x 720) - do testowania starszych i słabszych komputerów, minimalne wymagania to 512 MB pamięci karty graficznej.

TIGER - 1080p (1920 x 1080) - do testowania większości współczesnych komputerów, minimalne wymagania to 1024 MB pamięci karty graficznej.

CATZILLA - 1440p (2560 x 1440) - do testowania najwydajniejszych maszyn, minimalne wymagania to 1024 MB pamięci karty graficznej.

oraz CUSTOM oparty na własnych ustawieniach.

Po uruchomieniu testu otrzymujemy wynik w zakładce RESULTS.

UWAGA

Wysyłanie wyników na toplistę możliwe jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.


Liczba pobrań: 2361
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:ALLPlayer
Rozmiar:525.17 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta
Liczba pobrań: 2361
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:ALLPlayer
Rozmiar:525.17 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program Nowa wersja
Programy producenta