Jak poruszać się w morzu danych?

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego podcastu Computerworld TOP200. Z ekspertem z firmy NTT DATA Business Solutions przyjrzymy się analizie danych i ich wizualizacji w firmowych systemach.

Współczesny biznes swój model działania opiera na przetwarzaniu danych. Bez nich jakakolwiek aktywność przedsiębiorstw nie byłaby dziś możliwa. To ich jakość decyduje, czy podejmiemy właściwe decyzje biznesowe. Ich jakość, szybkość dostarczenia, widoczność. I tu pojawia się kluczowe dla organizacji pytanie – jak w tym rwącym nurcie dostrzec złotą rybkę? Jak wyciągnąć wnioski na temat naszej sprzedaży, logistyki, kluczowych procesów organizacji? I jak uzyskane wyniki w przystępny sposób zwizualizować, by ułatwić osobom decyzyjnym odpowiednia reakcję? W naszym podcaście Computerworld TOP200 „Znaleźć, zobaczyć, zareagować – systemy do analizy danych” rozmawiamy z ekspertem z firmy NTT DATA Business Solutions o istotnych dla koncepcji przemysłu 4.0 rozwiązaniach analitycznych, które pozwalają w jasny i prosty sposób zrozumieć, co dzieje się w organizacji na każdym etapie jej działalności.

Zapraszamy do słuchania

Zobacz również:

  • Strategiczna współpraca NTT DATA Business Solutions i Beyond.pl
  • Prospective zdobyło fundusze na dalszy rozwój technologii analizy i wizualizacji big data
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200