Najbliższe konferencje poprzednie konferencje »
GOVTech Klub
25 kwietnia 2019

GOVTech Klub to przedsięwzięcie mające na celu integrację środowiska dyrektorów i menedżerów odpowiedzialnych za cyfryzację w sektorze publicznym. W ramach cyklu spotkań o charakterze klubowym podejmujemy tematy z obszaru ICT o najwyższym priorytecie i cieszące się największym zainteresowaniem menedżerów reprezentujących urzędy publiczne.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

Best in Cloud
15 maja 2019 r.

Zapraszamy do udziału w VII konkursie i konferencji Best in Cloud, których celem jest popularyzacja najbardziej efektywnych sposobów wykorzystania technologii cloud computing, a także konfrontacja oczekiwań polskich CIO ze zmieniającą się ofertą usługodawców w tym obszarze.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

IX Forum Architektów IT
11 czerwca 2019 r.

Jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które gromadzi architektów korporacyjnych i architektów IT. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń wśród decydentów odpowiedzialnych za budowę i rozwój architektury IT w firmach oraz poszukiwanie źródeł inspiracji do dalszego rozwoju architektury w organizacjach.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

Zarządzanie zespołami IT
6-7 lutego 2020

Wydarzenie jest poświęcone tematyce pozyskania, zarządzania i utrzymania najlepszych specjalistów i talentów IT. Jako jedyna konferencja w Polsce łączy perspektywy kadr zarządzających działami IT oraz HR największych firm IT w Polsce oraz posiadające duże działy specjalistów IT. W trakcie konferencji odbywa się uroczyste wręczenie nagrody „AudIT – Najlepszego Pracodawcy IT.” Konferencji towarzyszy przestrzeń wystawiennicza, gdzie partnerzy mogą zaprezentować swoje rozwiązania dla działów HR.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

Zarządzanie Zespołami IT
Państwo 2.0
Relacja z konferencji Państwo 2.0
IDG Poland, 05.04.2018, godz. 14:31
VIII Konferencja Computerworld PAŃSTWO 2.0
Wiesław Pawłowicz, 16.02.2018, godz. 02:02
SEMAFOR
SEMAFOR - największa konferencja o bezpieczeństwie IT
Bezpieczna bankowość zależy też od ludzi
Zaufali nam