Najbliższe konferencje poprzednie konferencje »
Przyszłoroczne konferencje poprzednie konferencje »
Zarządzanie zespołami IT
6-7 lutego 2020

Wydarzenie jest poświęcone tematyce pozyskania, zarządzania i utrzymania najlepszych specjalistów i talentów IT. Jako jedyna konferencja w Polsce łączy perspektywy kadr zarządzających działami IT oraz HR największych firm IT w Polsce oraz posiadające duże działy specjalistów IT. W trakcie konferencji odbywa się uroczyste wręczenie nagrody „AudIT – Najlepszego Pracodawcy IT.” Konferencji towarzyszy przestrzeń wystawiennicza, gdzie partnerzy mogą zaprezentować swoje rozwiązania dla działów HR.

Więcej informacji na jesieni.

Państwo 2.0
5-6 marca 2020 r.

Konferencja poświęcona strategii informatyzacji państwa, z udziałem kierownictwa urzędów centralnych. Pierwszy dzień konferencji Państwo 2.0 poświęcony będzie priorytetom cyfrowym administracji centralnej oraz statusowi prac nad najważniejszymi rządowymi projektami IT. Drugi dzień skoncentruje się na zastosowaniach najnowszych technologii w projektach i sektorach strategicznych dla funkcjonowania państwa.

Więcej informacji na jesieni.

SEMAFOR
19-20 marca 2020

Jedno z najważniejszych wydarzeń związane ze światem bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce – w 2019 roku w konferencji wzięło udział ponad 500 uczestników, którzy mogli wybierać spośród 50 prelekcji. Konferencja ma 4 główne ścieżki: Audyt IT, Techniczne aspekty bezpieczeństwa informacji, Zarządzanie bezpieczeństwem informacji i Gospodarka 4.0.  

Więcej informacji na jesieni.

Best in Cloud
20 maja 2020 r.

VIII Konferencja Computerworld Best in Cloud - Jak efektywnie wykorzystać technologie cloud w rozwoju biznesu jest miejscem spotkania menedżerów odpowiedzialnych za infrastrukturę IT w organizacjach z dostawcami technologii cloud computing. Towarzyszy jej konkurs podzielony na 2 ścieżki: dla firm efektywnie sięgających po technologie cloud oraz dostawców rozwiązań i usług chmurowych.

Więcej informacji na jesieni

X Forum Architektów IT
Czerwiec 2020 r.

Jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które gromadzi architektów korporacyjnych i architektów IT. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń wśród decydentów odpowiedzialnych za budowę i rozwój architektury IT w firmach oraz poszukiwanie źródeł inspiracji do dalszego rozwoju architektury w organizacjach.

Więcej informacji na jesieni

SCRUM EXPERIENCE DAY 2019
Scrum Experience Day 2019 - fotogaleria
Forum Architektów IT
GOVTech Klub
Jakie są rekomendacje dla instytucji publicznych dotyczące wykorzystania sieci WLAN?
Jakie są wyniki kontroli NIK dotyczące bezpieczeństwa publicznych systemów IT?
Jakie zmiany w wprowadza Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa?
SEMAFOR
Państwo 2.0
Czy cyfryzacja wyleczy polską służbę zdrowia
Informatyka w służbie podatnika
Zarządzanie Zespołami IT
Zaufali nam