Najbliższe konferencje poprzednie konferencje »
14 czerwca 2018 r.
VIII Forum Architektów IT
Jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które gromadzi architektów korporacyjnych i architektów IT. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń wśród decydentów odpowiedzialnych za budowę i rozwój architektury IT w firmach oraz poszukiwanie źródeł inspiracji do dalszego rozwoju architektury w organizacjach.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

19 czerwca 2018 r.
Computerworld TOP200
Debata premierowa Computerworld TOP200 na temat kondycji polskiego sektora ICT, współpracy państwa z sektorem nowych technologii na rzecz rozwoju innowacyjnej gospodarki, popytu technologicznego wybranych sektorów oraz przełomowych trendów IT. W spotkaniu udział wezmą dyrektorzy IT, przedstawiciele firm informatycznych oraz decydenci z sektora publicznego.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

20 września 2018 r.
Agile w biznesie
Konferencja jest dedykowana liderom zmian i kadrze zarządzającej. Spotkanie gromadzi przedstawicieli dużych i średnich firm, którzy dzielą się swoim doświadczeniem z transformacji w duchu Agile. Prezentacje najciekawszych zmian realizowanych w polskich firmach.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

25-26 września 2018 r.
E-commerce Standard 2018
Najciekawsze case studies poświęcone skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet. To jedno z ważniejszych wydarzeń na polskim rynku, dedykowane dyrektorom i menedżerom e-commerce z dużych i średnich firm. Pierwszy dzień to kilkanaście prelekcji, prezentacje najświeższych raportów. Drugi dzień – interaktywne warsztaty.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.