Jak wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji w cyfrowej transformacji? Poznaj nowoczesne narzędzia AI dla biznesu podczas spotkań Dynamics 365. Kierunek: AI

Materiał promocyjny W kwietniu 2024 r. rusza seria stacjonarnych wydarzeń „Dynamics 365. Kierunek: AI” poświęconych cyfrowej transformacji i narzędziom wykorzystującym modele sztucznej inteligencji do wspierania rozwoju biznesu. Jak pokonać bariery w realizacji cyfrowej transformacji przedsiębiorstwa? Jaką przewagę daje korzystanie z usług i narzędzi napędzanych sztuczną inteligencją? Jak zrobić użytek w poszczególnych obszarach działalności – sprzedaży, marketingu, finansach czy produkcji – z już dostępnych narzędzi AI? Zespół specjalistów ANEGIS i Microsoft odpowie na te pytania podczas bezpłatnych spotkań w 4 polskich miastach. Zapraszamy do udziału. Pierwsze spotkanie - 23 kwietnia w Gdańsku.

„Dynamics 365. Kierunek: AI” to seria spotkań w 4 dużych miastach Polski skierowana do przedstawicieli biznesu, którzy są zainteresowani rozwijaniem swoich działalności z wykorzystaniem narzędzi sztucznej inteligencji.

Każde wydarzenie ma charakter konferencji, której motywem przewodnim jest zagospodarowanie potencjału technologii AI w procesie cyfrowej transformacji przedsiębiorstwa.

Zespół ANEGIS i Microsoft odwiedzi Gdańsk (23.04), Wrocław (8.05), Katowice (15.05) i Warszawę (22.05).

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Aby zarezerwować miejsce, wystarczy zarejestrować się na stronie konferencji https://www.anegis.com/pl/kierunek-ai

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach?

Podczas konferencji:

  • Dowiesz się, jak bez barier realizować proces cyfrowej transformacji biznesu, modernizując każdy obszar działalności firmy i stymulując rozwój narzędziami sztucznej inteligencji.
  • Poznasz sposoby wspierania procesów finansowych, produkcyjnych czy logistycznych przez modele AI.
  • Zobaczysz, jak sztuczna inteligencja asystuje w codziennych zadaniach sprzedawcy i marketera.
  • Ocenisz, w jakim stopniu Twoja organizacja wykorzystuje dane do podejmowania decyzji biznesowych i poznasz narzędzia, dzięki którym osiągnie w tym biegłość.
  • Specjaliści ANEGIS i Microsoft zapoznają Cię z rozwiązaniami Microsoft Dynamics 365 i Power Platform, które są wystraczające, aby w pełni przejść proces cyfrowej transformacji biznesu opartej na sztucznej inteligencji.

Z kolei o doświadczeniach i korzyściach z wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w sektorze handlowym z perspektywy klienta opowie w Warszawie przedstawiciel firmy BBK, właściciela marki home&you.

„Dynamics 365. Kierunek: AI” to doskonała okazja do poznania nowoczesnych technologii automatyzujących procesy, wykorzystujących dane do wspierania decyzji biznesowych czy usprawniania codziennych zadań w różnych obszarach. To również pole do wymiany doświadczeń, poszukiwania inspiracji w rozwoju i kształtowania nowych relacji biznesowych.

Do kogo jest skierowana konferencja?

Do udziału w spotkaniach zapraszamy przedstawicieli firm, dyrektorów, menedżerów, liderów, specjalistów z obszarów IT, finansów, sprzedaży, marketingu, produkcji czy logistyki. Przygotowaliśmy sesje dla wielu obszarów działalności przedsiębiorstwa, aby pokazać szerokie spektrum wykorzystania AI w biznesie.

Jak się zarejestrować na wydarzenie?

Aby bezpłatnie wziąć udział w wydarzeniach, wystarczy wybrać miasto i wypełnić formularz na stronie konferencji https://www.anegis.com/pl/kierunek-ai

Data i miejsce spotkania:

  • 23 kwietnia 2024 – Gdańsk – Hotel Grano
  • 8 maja 2024 – Wrocław – Hotel Novotel/Ibis
  • 15 maja 2024 – Katowice – Hotel Mercure
  • 22 maja 2024 – Warszawa – Centrum Microsoft

Wydarzenia odbywają się stacjonarnie i liczba miejsc dla każdej lokalizacji jest ograniczona. Zarezerwuj miejsce już dziś.

Jak wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji w cyfrowej transformacji? Poznaj nowoczesne narzędzia AI dla biznesu podczas spotkań Dynamics 365. Kierunek: AI

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]