Budowanie organizacji idealnej

Odpowiedzialne dojrzałe organizacje nie oglądają się na rynek. Wprowadzają istotne dla społeczeństw i świata zmiany bez mierzenia potencjalnych zysków finansowych. Czy do takich firm należy przyszłość? Posłuchaj naszego podcastu Computerworld TOP200, by znaleźć odpowiedzi.

Zapraszamy do słuchania najnowszego podcastu Computerworld TOP200, w którym Dariusz Kwieciński, szef Fujitsu w Polsce opowie o rynkowych changemakerach - firmach, które potrafią cyfryzować się w sposób odpowiedzialny. Z tego podcastu dowiecie się, co wyróżnia firmy świadome od tych, które wybrały płynięcie z nurtem rynkowych zmian. Zmiany nadeszły, choć nie osiągnęły jeszcze masy krytycznej. Te organizacje, które dojrzały do transformacji nie tylko na poziomie używanej technologii, już za chwilę będą wyznaczać nowe kierunki dla biznesu. To tam pracuje się lepiej i przyjaźniej dla środowiska, to tam wellbeing wpisany jest w DNA organizacji. Czy zbudowanie tego typu organizacji, odpowiedzialnej za ludzi i świat, jest trudne? i jak w warstwę "ludzką" wpisać konieczność cyfryzacji? Posłuchaj, by znaleźć inspirację i odpowiedzi.

Zobacz również:

  • 2024 – czego spodziewać się od technologii?
  • Bez ludzi nie ma sukcesu
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200