TeraCopy 3.2.6

TeraCopy to oprogramowanie zaprojektowane z myślą o zoptymalizowaniu procesu kopiowania dużej ilości danych. Aplikacja wykorzystuje specjalną technikę dynamicznej regulacji rozmiaru bufora w celu zwiększenia szybkości kopiowania lub przenoszenia plików. Podczas transferu danych między twardymi dyskami wykorzystywana jest wydajna metoda asynchronicznego kopiowania.

W każdej chwili użytkownik może przerwać kopiowanie lub przenoszenie danych, uwolnić zasoby systemowe, wykonać inne zadanie i w dowolnym momencie kontynuować operację. W wypadku jakichkolwiek błędów TeraCopy próbuje kilkukrotnie powtórzyć kopiowanie, a jeśli to nie przynosi rezultatu, pomija problematyczne pliki, nie zatrzymując przesyłania danych. Oczywiście po zakończeniu prezentuje raport, wskazując zasoby, które nie zostały przeniesione. Do zalet programu należy zaliczyć również pełną integrację z powłoką systemową, a tym samym zastąpienie domyślnego Exploratora.

TeraCopy w tej wersji jest darmowe dla użytkowników domowych. Nowa edycja programu przynosi poprawki i usprawnienia, optymalizujące jego działanie.


Liczba pobrań: 1999
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Code Sector
Rozmiar:4.58 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Liczba pobrań: 1999
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Code Sector
Rozmiar:4.58 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje