Computerworld.pl
Konferencje
Okiem Prezesa
Tematy
Agile
AI (Artificial Intelligence)
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Badanie AudIT
Biblioteka IT
TOP200
Strefy tematyczne
Nowa definicja bezpieczeństwa
SOC dla chmury
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
×
Szukaj
Konferencje
Wiadomości
CIO Executive
Podcasty
Okiem Prezesa
Wywiady
Badanie AudIT
Biblioteka IT
Praca w IT
Tematy
Agile
AI (Artificial Intelligence)
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Strefy tematyczne
Nowa definicja bezpieczeństwa
SOC dla chmury
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
TOP200
Archiwum
Newslettery
Strona główna
Centrum tematyczne
Aplikacje Biznesowe
Aplikacje Biznesowe
Najnowsza wersja jądra Linuxa wciąż jest w fazie opracowywania
Maciej Obuchowicz, 03.01.2001
Linus Torvalds w sylwestra ujawnił, że jądro systemu wymaga jeszcze paru poprawek. Do rąk testerów trafiła w zamian tzw. wersja prerelease.
CeBIT: SQL Anywhere 7.0 pojawi się w marcu
Wojciech Łęgowski, 28.02.2000
Baza pozwala na tworzenie aplikacji dla urządzeń przenośnych, umożliwiających wymianę danych pomiędzy systemami przedsiębiorstw a takimi urządzeniami, jak komputery naręczne lub telefony komórkowe.
CeBIT: Szef Ericssona twierdzi, że Europa nie jest jeszcze gotowa do WAP
Wojciech Łęgowski, 25.02.2000
Zdaniem prezesa szwedzkiego producenta, rynek urządzeń WAP rozwinie się wraz z rozwojem europejskich sieci GSM, które zapewnią szybszą transmisję danych.
CeBIT: Symbian prezentuje oprogramowanie internetowe dla urządzeń bezprzewodowych
Wojciech Łęgowski, 24.02.2000
Telefony tzw. następnej generacji, wykorzystujące nowe oprogramowanie, prawdopodobnie pojawią się na rynku jeszcze w tym roku.
Co w tym roku na Cebicie?
NetWorld OnLine, 21.02.2000
Bezprzewodowy Internet, handel elektroniczny, kolorowe PC oraz Linux i Windows 2000 mają być głównymi tematami zaczynających się 24 lutego targów w Hanowerze.
CeBIT 2000: Bezprzewodowy Internet, Linux i Windows 2000
Wojciech Łęgowski, 16.02.2000
W tym roku swoje produkty prezentować będzie ok. 7,5 tys. producentów w 26 halach zajmujących powierzchnię ponad 408 tys. metrów kwadratowych.
SAPPHIRE '99: polska wersja R/3 4.5 pojawi się w III kw.
Adam Jadczak, 05.05.1999
Dla amerykańskich klientów SAP przebojem konferencji użytkowników R/3 zapewne było ogłoszenie nowej strategii internetowej. Dla polskich - znaczne przyspieszenie prac nad lokalizacją R/3.
CeBIT '99: Java pojawi się w telefonach komórkowych
Michał Pik, 19.03.1999
Sun Microsystems i Symbian producent oprogramowania do telefonów komórkowych, zapowiedziały podczas targów CeBIT podpisanie umowy, na mocy której technologia Java stanie się standardową częścią platformy programowej, przeznaczonej do telefonów komórkowych i innych bezprzewodowych urządzeń.
Poprzednia
strona
1
...
125
126
127
128
129
Redakcja poleca
Samsung rezygnuje z narzędzi obsługiwanych przez boty AI
Janusz Chustecki
Microsoft prezentuje Windows Copilot wspierany przez AI
Daniel Olszewski
AI jest coraz lepsze, ale tych zawodów jeszcze długo nie zastąpi
Daniel Olszewski
Adobe integruje generatywną AI z programem Photoshop
Daniel Olszewski
Biblioteka IT
10 rzeczy, których należy unikać budując chmurę obliczeniową
Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który bazuje na doświadczeniach z projektu wdrożenia chmury hybrydowej i integracji systemów dla jednej z największych międzynarodowych firm ubezpieczeniowych. To jedno z pięciu największych wdrożeń w Polsce. Na konkretnym przykładzie można stwierdzić czego najlepiej uniknąć, aby projekt przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Korzyści z wdrożenia to m.in.: poprawa time-to-market - dzięki wdrożeniu chmury hybrydowej VMware możemy w ciągu kilku minut zamówić i dostarczyć kompletną platformę pod nowo powstałą aplikację lepsze wykorzystanie zasobów IT zmniejszenie kosztów i poprawa przychodu przez innowacje gwarancja bezpieczeństwa - w ramach chmury zostały wdrożone najnowsze systemy bezpieczeństwa, takie jak Vmware NSX, które realizują separację i izolację najmniejszych komponentów obliczeniowych zmniejszenie ryzyka (wizerunku, utraty przychodów, utraty klientów, kar finansowych) wdrożenie chmury Vmware umożliwi prywatnym odbiorcom po stronie klienta, którzy korzystają z zasobów IT, uzyskać pełną transparentność kosztową
F5 BIG-IP Advanced Firewall Manager – wysokowydajny firewall, który zadba o bezpieczeństwo sieciowe
Zalety zastosowanych technologii W 2021 roku przeciętna firma była atakowana 270 razy, jak pokazują dane Accenture. W dobie tak powszechnych cyberataków klasyczne rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa nie są wystarczające. Zaawansowane zarządzanie zaporami aplikacyjnymi z pomocą takich narzędzi jak F5 BIG-IP Advanced Firewall Manager umożliwia usuwanie zagrożeń z firmowej sieci, zanim w ogóle do niej dotrą i zaczną wpływać na działanie centrum danych.
15. coroczne globalne badanie zachowań konsumentów: Świat się zmienił — a sprzedawcy?
Decydujący moment w transformacji handlu detalicznego
Raport Best in RPA&AI 2023
Kiedy MŚP w Polsce stawiają pierwsze kroki w drodze ku cyfrowej transformacji, w dużych firmach i korporacjach, nierzadko z udziałem zagranicznego kapitału, trwa burza mózgów o to, w jaki sposób efektywnie wykorzystać całe spektrum dostępnych technologii informatycznych? Posiłkując się analogią do dyfuzji innowacji, to właśnie ta grupa organizacji jawi się jako innowatorzy, albo co najmniej wcześni naśladowcy, dla których wykorzystanie robotów programowych (RPA) to za mało, aby osiągnąć oczekiwany poziom automatyzacji procesów biznesowych. W myśl zasady „mierz wysoko, sięgaj dalej”, na horyzoncie widać już falę projektów z zakresu hiperautomatyzacji, umiejętnie łączących rozwiązania RPA z mechanizmami sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, OCR, czatbotów i voicebotów, analityki czy projektowania low-code/no-code. Na polskim rynku nie brakuje produktów i doświadczeń, które pozwalają wdrażać najbardziej zuchwałe pomysły w życie. Znalezienie odpowiedzi na pytanie w jaki sposób, czym oraz z kim wdrażać strategię hiperautomatyzacji będzie dużo łatwiejsze po lekturze niniejszego raportu. Zapraszam do lektury.
Reklama zamknie się za 15 sekund. Przejdź do serwisu »