TETA CRM z certyfikatem Windows XP

System TETA CRM otrzymał certyfikat "Designed for Windows XP". Przyznane wyróżnienie oznacza, że TETA CRM spełnia wszystkie wymogi jakości oraz standardy stawiane produktom przez Microsoft.

„Uzyskany przez TETĘ certyfikat potwierdza to, że tworzone przez nas oprogramowanie jest zgodne ze światowymi standardami. TETA CRM to kolejny, po pakiecie TETA Biznes Partner produkt, który w roku 2003 przeszedł testy potwierdzające wysoką jakość i pełne bezpieczeństwo działania w środowisku Microsoft Windows XP. Do tworzenia aplikacji wykorzystaliśmy najnowsze technologie i narzędzia firmy Microsoft, dzięki czemu istotnie skróciliśmy cykl produkcji oprogramowania” – powiedział Tomasz Niśkiewicz, Dyrektor Zespołu Produktowego z TETA S.A.

TETA CRM to rozwiązanie wspomagające zarządzanie relacjami z klientami. Produkt, którego premiera odbyła się w maju 2003 r. został napisany w ciągu zaledwie 3 miesięcy dzięki wykorzystaniu technologii Microsoft .NET. Aplikacja realizuje zadania związane z pozyskiwaniem, bieżącą obsługą oraz utrzymaniem klientów.

Zobacz również:

Informacje:

http://www.teta.com.pl


TOP 200