Najbliższe konferencje poprzednie konferencje »
GOVTech Klub - Smart City
29 sierpnia 2019

GOVTech Klub to cykl spotkań o charakterze klubowym mający na celu integrację środowiska dyrektorów i menedżerów IT reprezentujących instytucje publiczne i sektor użyteczności publicznej. Tematem sierpniowego GovTech Klubu będzie Smart City - inteligentne rozwiązania dla miast.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

IX Agile w Biznesie
27 września 2019 r.

Konferencja jest dedykowana liderom zmian i kadrze zarządzającej. Spotkanie gromadzi przedstawicieli dużych i średnich firm, którzy dzielą się swoim doświadczeniem z transformacji w duchu Agile. Prezentacje najciekawszych zmian realizowanych w polskich firmach.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

E-commerce Standard 2019
8-9 października 2019

Najciekawsze case studies poświęcone skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet. To jedno z ważniejszych wydarzeń na polskim rynku, dedykowane dyrektorom i menedżerom e-commerce z dużych i średnich firm. Pierwszy dzień to kilkanaście prelekcji, prezentacje najświeższych raportów. Drugi dzień – interaktywne warsztaty.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

Przemysł 4.0
listopad 2019

Nowoczesne technologie informatyczne coraz śmielej wkraczają do sektora przemysłowego, niosąc ze sobą radykalną zmianę procesów wytwórczych. Tematem konferencji Przemysł 4.0 będą technologie i kompetencje odpowiadające na wyzwania polskiego przemysłu i firm produkcyjnych u progu czwartej rewolucji przemysłowej.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

Przyszłoroczne konferencje poprzednie konferencje »
Zarządzanie zespołami IT
6-7 lutego 2020

Wydarzenie jest poświęcone tematyce pozyskania, zarządzania i utrzymania najlepszych specjalistów i talentów IT. Jako jedyna konferencja w Polsce łączy perspektywy kadr zarządzających działami IT oraz HR największych firm IT w Polsce oraz posiadające duże działy specjalistów IT. W trakcie konferencji odbywa się uroczyste wręczenie nagrody „AudIT – Najlepszego Pracodawcy IT.” Konferencji towarzyszy przestrzeń wystawiennicza, gdzie partnerzy mogą zaprezentować swoje rozwiązania dla działów HR.

Więcej informacji na jesieni.

Państwo 2.0
5-6 marca 2020 r.

Konferencja poświęcona strategii informatyzacji państwa, z udziałem kierownictwa urzędów centralnych. Pierwszy dzień konferencji Państwo 2.0 poświęcony będzie priorytetom cyfrowym administracji centralnej oraz statusowi prac nad najważniejszymi rządowymi projektami IT. Drugi dzień skoncentruje się na zastosowaniach najnowszych technologii w projektach i sektorach strategicznych dla funkcjonowania państwa.

Więcej informacji na jesieni.

SEMAFOR 2020
2-3 kwietnia 2020

Jedno z najważniejszych wydarzeń związane ze światem bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce – w 2019 roku w konferencji wzięło udział ponad 500 uczestników, którzy mogli wybierać spośród 50 prelekcji. Konferencja ma 4 główne ścieżki: Audyt IT, Techniczne aspekty bezpieczeństwa informacji, Zarządzanie bezpieczeństwem informacji i Gospodarka 4.0.  

Więcej informacji na jesieni.

BEST IN CLOUD
SEMAFOR
Państwo 2.0
Czy cyfryzacja wyleczy polską służbę zdrowia
Informatyka w służbie podatnika
Zarządzanie Zespołami IT
Zaufali nam