Najbliższe konferencje poprzednie konferencje »
Best in Cloud 2022 12 maja 2022 r.

10. edycja konkursu i konferencji promujących najefektywniejsze sposoby wykorzystania technologii chmurowych, a także najlepsze produkty i dostawców rozwiązań cloud. To dokonała okazja do zaznaczenia swojego miejsca na dynamicznie zmieniającej się mapie polskiego rynku cloud.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

CIO-CFO Tech Summit 7 czerwca 2022

Konferencja łącząca perspektywy CIO oraz CFO w obszarze budowania wzrostu organizacji, optymalizacji kosztów IT oraz najnowszych trendów w zarządzaniu finansami. W programie m.in. technologie w procesie budowania wartości organizacji, automatyzacja procesów finansowych, outsourcing IT.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

Security First 2022 CEE 15 września 2022 r.

Strategiczne ujęcie tematu zarządzania bezpieczeństwem teleinformatycznym. Celem konferencji jest poszerzanie wiedzy menedżerów na temat bezpieczeństwa IT, które w czasach nowej rzeczywistości stało się krytycznym czynnikiem dla działania i rozwoju biznesu. Konferencja o zasięgu międzynaradowym obejmująca region Europy Środkowej i Wschodniej, w tym m. in.: Polskę, Rosję, Węgry, Rumunię, Czechy i Bułgarię.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

Best in Cloud CEE 17 listopada 2022

Międzynarodowa odsłona konferencji promującej najefektywniejsze sposoby wykorzystania technologii chmurowych, a także najlepsze produkty i dostawców rozwiązań cloud. Konferencja o międzynarodowym zasięgu obejmująca region CEE, w tym Polskę, Rumunię, Rosję, Węgry, Czechy i Bułgarię.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

O konferencjach

Wydarzenia Computerworld to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego biznesu, opartego na technologiach i networkingu. Jesteśmy miejscem spotkań użytkowników rozwiązań ICT i czołowych uczestników rynku, jak również wybitnych przedstawicieli sektora publicznego.

Organizujemy eventy i konferencje, które dostarczają najwyższej jakości wiedzę, najświeższe informacje o technologiach i relacje biznesowe w obszarze nowych technologii.

Opinie o nas
Przeczytaj raport przed konferencją
Skontaktuj się z nami
Dyrektor działu konferencji


Magdalena Szczodrońska
662 287 935
Napisz do mnie

Project Manager

Filip Walicki
662 287 904
Napisz do mnie

Organizacja konferencji

Piotr Fergin
533 358 952
Napisz do mnie

Custom Events

Łukasz Grabczyński
662 287 912
Napisz do mnie

Współpraca partnerska

Włodzimierz Duszyk
662 287 870
Napisz do mnie

Jeśli chcieliby Państwo poznać możliwości współpracy partnerskiej podczas naszych wydarzeń prosimy o pozostawienie adresu mailowego. Skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.

Zarządzanie Zespołami IT
Państwo 2.0
Państwo 2.0 2021 - fotogaleria
Państwo 2.0. Pandemia wspiera cyfryzację
Państwo 2.0. Drony siłą napędową polskiej gospodarki
SEMAFOR
SCRUM EXPERIENCE DAY
Scrum Experience Day 2020 - fotogaleria
Kim jest Scrum master
Ludwik Krakowiak, 10.08.2020
Forum Architektów IT
Agile w Biznesie
GOVTech Klub
Zaufali nam