Najbliższe konferencje poprzednie konferencje »
Przyszłoroczne konferencje poprzednie konferencje »
Państwo 2.0 5-6 marca 2020 r.

Konferencja poświęcona strategii informatyzacji państwa, z udziałem kierownictwa urzędów centralnych. Pierwszy dzień konferencji Państwo 2.0 poświęcony będzie priorytetom cyfrowym administracji centralnej oraz statusowi prac nad najważniejszymi rządowymi projektami IT. Drugi dzień skoncentruje się na zastosowaniach najnowszych technologii w projektach i sektorach strategicznych dla funkcjonowania państwa.

Więcej informacji na jesieni.

PureSec 14-15 maja, Kraków

Konferencja PureSec to pierwsze tego typu wydarzenie w Krakowie, mające na celu wymianę wiedzy i doświadczeń specjalistów i managerów oraz geeków z obszaru cyberbezpieczeństwa. Niemal 40 ekspertów podzieli się praktycznymi przykładami cybersecurity. Konferencja jest organizowana w Krakowie, małopolskiej stolicy IT.

Więcej informacji na wkrótce.

Best in Cloud 20 maja 2020 r.

VIII Konferencja Computerworld Best in Cloud - Jak efektywnie wykorzystać technologie cloud w rozwoju biznesu jest miejscem spotkania menedżerów odpowiedzialnych za infrastrukturę IT w organizacjach z dostawcami technologii cloud computing. Towarzyszy jej konkurs podzielony na 2 ścieżki: dla firm efektywnie sięgających po technologie cloud oraz dostawców rozwiązań i usług chmurowych.

Więcej informacji na jesieni.

Scrum Experience Day 2020 Czerwiec 2020 r.

SCRUM EXPERIENCE DAY 2020 to jedyna tego typu konferencja, poświęcona praktycznemu zastosowaniu Scrum w polskich organizacjach. Blisko 40 prelegentów dzielących się doświadczeniem z własnych organizacji, różnorodna formuła, warsztaty oraz ścieżki tematyczne.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

X Forum Architektów IT Wrzesień 2020 r.

Jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które gromadzi architektów korporacyjnych i architektów IT. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń wśród decydentów odpowiedzialnych za budowę i rozwój architektury IT w firmach oraz poszukiwanie źródeł inspiracji do dalszego rozwoju architektury w organizacjach.

Więcej informacji na jesieni.

O konferencjach

Wydarzenia Computerworld to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego biznesu, opartego na technologiach i networkingu. Jesteśmy miejscem spotkań użytkowników rozwiązań ICT i czołowych uczestników rynku, jak również wybitnych przedstawicieli sektora publicznego.

Organizujemy eventy i konferencje, które dostarczają najwyższej jakości wiedzę, najświeższe informacje o technologiach i relacje biznesowe w obszarze nowych technologii.

Opinie o nas
Przeczytaj raport przed konferencją
Skontaktuj się z nami
Dyrektor działu konferencji


Aleksandra Zygarska
662 287 872
Napisz do mnie

Dyrektor ds. rozwoju konferencji

Magdalena Szczodrońska
662 287 935
Napisz do mnie

Organizacja konferencji

Klaudia Kałuska
662 287 865
Napisz do mnie

Promocja

Filip Walicki
662 287 904
Napisz do mnie

Kamil Sułkowski
662 287 833
Napisz do mnie

Custom Events

Łukasz Grabczyński
662 287 912
Napisz do mnie

Współpraca partnerska

Włodzimierz Duszyk
662 287 870
Napisz do mnie

Jeśli chcieliby Państwo poznać możliwości współpracy partnerskiej podczas naszych wydarzeń prosimy o pozostawienie adresu mailowego. Skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.

Agile w Biznesie
SCRUM EXPERIENCE DAY 2019
Scrum Experience Day 2019 - fotogaleria
Forum Architektów IT
GOVTech Klub
SEMAFOR
Państwo 2.0
Czy cyfryzacja wyleczy polską służbę zdrowia
Informatyka w służbie podatnika
Zarządzanie Zespołami IT
Zaufali nam