Najbliższe konferencje poprzednie konferencje »
Państwo 2.0 4-5 marca 2021 r.

Państwo 2.0 - Największe w roku wydarzenie na temat strategii cyfryzacji państwa z udziałem ścisłego kierownictwa urzędów centralnych. Pierwszy dzień poświęcony jest rządowym projektom IT oraz finansowaniu centralnych projektów IT.  Drugi dzień koncentruje się na wyzwaniach technologicznych w strategicznych dla funkcjonowania państwa sektorach tj. energetyka, zdrowie, smart city i przemysł obronny.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

Best in Cloud 2021 20 maja 2021 r.

Celem konkursu i konferencji jest popularyzacja najbardziej efektywnych sposobów wykorzystania technologii cloud computing, a także najlepszych produktów i dostawców rozwiązań chmurowych.  Konferencji towarzyszy konkurs Best in Cloud 2021 podzielony na 2 ścieżki: dla organizacji, które wdrożyły rozwiązania cloud oraz dla dostawców technologii chmurowych. Całość uzupełnia Raport Best in Cloud stanowiący kompendium wiedzy o rynku i rozwiązanich cloud w Polsce.

Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce.

O konferencjach

Wydarzenia Computerworld to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego biznesu, opartego na technologiach i networkingu. Jesteśmy miejscem spotkań użytkowników rozwiązań ICT i czołowych uczestników rynku, jak również wybitnych przedstawicieli sektora publicznego.

Organizujemy eventy i konferencje, które dostarczają najwyższej jakości wiedzę, najświeższe informacje o technologiach i relacje biznesowe w obszarze nowych technologii.

Opinie o nas
Przeczytaj raport przed konferencją
Skontaktuj się z nami
Dyrektor działu konferencji


Magdalena Szczodrońska
662 287 935
Napisz do mnie

Project Manager

Filip Walicki
662 287 904
Napisz do mnie

Organizacja konferencji

Piotr Fergin
533 358 952
Napisz do mnie

Promocja

Agata Rydzewska
662 287 833
Napisz do mnie

Custom Events

Łukasz Grabczyński
662 287 912
Napisz do mnie

Współpraca partnerska

Włodzimierz Duszyk
662 287 870
Napisz do mnie

Jeśli chcieliby Państwo poznać możliwości współpracy partnerskiej podczas naszych wydarzeń prosimy o pozostawienie adresu mailowego. Skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.

Zarządzanie Zespołami IT
Państwo 2.0
Czy cyfryzacja wyleczy polską służbę zdrowia
Informatyka w służbie podatnika
SEMAFOR
GOVTech Klub
SCRUM EXPERIENCE DAY 2019
Scrum Experience Day 2019 - fotogaleria
Forum Architektów IT
Agile w Biznesie
Zaufali nam