ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONFERENCJI SCRUM EXPERIENCE DAY 2019!

SCRUM EXPERIENCE DAY 2019 to jedyna tego typu konferencja, poświęcona praktycznemu zastosowaniu Scrum w polskich organizacjach. Blisko 40 prelegentów dzielących się doświadczeniem z własnych organizacji, różnorodna formuła, warsztaty oraz 3 ścieżki tematyczne: Team Focus, Process Management i Agile HR. Na konferencji pokażemy dobre praktyki, antywzorce, projekty, które nie wyszły i te, które osiągnęły sukces. Wyjdź z wiedzą, którą od razu wykorzystasz w swoich codziennych scrumowych zmaganiach!

 

100% doświadczeń praktyków – 0% suchej teorii
Doświadcz Scrum na SCRUM EXPERIENCE DAY 2019!

WŚRÓD PRZYKŁADOWYCH TEMATÓW M.IN.:

SZCZEGÓLNIE ZAPRASZAMY:

ZOSTAŃ PRELEGENTEM KONFERENCJI SCRUM EXPERIENCE DAY!

SCRUM EXPERIENCE DAY 2019 to świetna okazja do zaprezentowania swojej wiedzy i osiągnięć w środowisku związanym z metodykami zwinnymi i Scrum, dlatego też serdecznie zachęcamy do składania propozycji wystąpień!

Jako organizatorzy nie określamy szczegółowo tematów prelekcji, zaproponowany temat powinien wpisywać się w jeden bloków tematycznych konferencji. Najważniejsze wymaganie to skupienie się na praktycznej stronie wystąpienia. Chcemy, żebyście dzielili się rzeczywistymi doświadczeniami, studiami przypadków, najlepszymi praktykami. 

LOKALIZACJA KONFERENCJI

Biuro KMD Poland Sp. z o.o.

ul. Inflancka 4A

Warszawa

Organizator

Patroni medialni

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJIFilip Walicki
Tel. 662 287 904
filip_walicki@idg.com.pl

Klaudia Kałuska
Tel. 662 287 865
Klaudia_Kaluska@idg.com.pl

Włodzimierz Duszyk
Tel. 662 287 870
Wlodzimierz_Duszyk@idg.com.pl