Gadżety na wakacje

Deska surfingowa Light Wave

Ta wyjątkowa deska surfingowa ma wbudowane reflektory, umożliwiające uprawianie surfingu nawet w nocy. Światła przednie mogą być uruchomione przez podniesienie nosa deski. Intensywność oświetlenia można regulować, tak samo jak czas, po którym światła się wyłączą. Dodatkowe światła, umożliwiające stworzenie świetlnego show, włączają się podczas wykonywania najbardziej skomplikowanych ewolucji. Sześć wymienych baterii ma wystarczyć na kilkanaście godzin zabawy. Deska Light Wave kosztuje 2950 USD.

Gadżety na wakacje

Deska surfingowa Light Wave

Przenośna kuchenka mikrofalowa WaveBox

Lato to czas pikników i wyjazdów pod namiot. W warunkach turystycznych, kiedy znudzi nam się spożywanie posiłków przygotowanych na ognisku z pomocą może przyjść przenośna kuchenka mikrofalowa. WaveBox to - według zapewnień producenta - najmniejsze i najlżejsze tego typu urządzenie na świecie. Jest o ok. 20% mniejsze i prawie o połowę lżejsze niż inne przenośne kuchenki obecne na rynku. Mikrofalówka WaveBox jest cicha i odporna na wstrząsy i warunki atmosferyczne. Kuchenka jest prosta w obsłudze i posiada trzy programy gotowania oraz wbudowany wyświetlacz. Może być zasilana z gniazdka elektrycznego, gniazda zapalniczki samochodowej lub z akumulatora samochodu. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi torba termiczna CoolWave, dopasowana wymiarami do komory roboczej kuchenki. Jest to więc połączenie lodówki i mikrofalówki. Koszt to 199 USD.

Gadżety na wakacje

Przenośna kuchenka mikrofalowa

Kamizelka ratunkowa z krótkofalówką

Nie wszystkie gadżety służą do zabawy. Niektóre, jak kamizelka ratunkowa Two-Way Radio firmy Hammacher Schlemmer, mogą uratować życie. Wyposażona w krótkofalówkę kamizelka, nie tylko ochroni przed utonięciem i w pewnym stopniu także przed zimnem, ale umożliwi również wezwanie pomocy. Sterowane za pomocą dużych przycisków, obsługujące 14 kanałów radio umieszczono na klatce piersiowej. Jest wodoodporne przy zanurzeniu na głębokość ok. 1 m. Wykonana z neoprenu i pianki PVC kamizelka kosztuje 130 USD.

Gadżety na wakacje

Kamizelka ratunkowa z krótkofalówką


TOP 200