10 najpopularniejszych tekstów Computerworld

Prezentujemy 10 artykułów i wiadomości, które cieszyły się w 2017 roku największą popularnością wśród Czytelników Computerworld online.

Co biznesowi użytkownicy Windows 10 powinni wiedzieć o Creators Update, kiedy ta aktualizacja będzie gotowa do zastosowań w firmach i jakie są możliwości opóźnienia lub rezygnacji z instalacji tego oprogramowania: Windows 10 Creators Update, co warto wiedzieć.

Mecenas Sławomir Kowalski, adwokat w kancelarii prawnej Maruta Wachta, wyjaśnia kluczowe założenia Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych oraz wskazuje kroki, jakie powinny podjąć przedsiębiorstwa, by przygotować się na wejście w życie nowego prawa w maju 2018 roku: GDPR w 10 punktach: co musisz wiedzieć na temat RODO.

Niedobre wiadomości dla posiadaczy urządzeń Android. Eksperci z G-Data ostrzegają, że w 2017 roku pojawi się co najmniej 3,6 mln nowych aplikacji dla tego systemu zawierających malware. Tak źle jeszcze nigdy nie było: Niebezpieczny Android.

Analiza wynagrodzeń w polskiej branży IT przygotowana na podstawie „Raportu płacowego Sedlak & Sedlak dla branży IT – 2017”: Zarobki w branży IT w 2017 roku.

Wyniki piątej edycji badania AudIT mającego na celu ustalenie stopnia zaangażowania, satysfakcji i motywacji pracowników działów IT. Kto otrzymał tytuł „Najlepszego miejsca pracy IT w Polsce w 2016”?. Najlepsi pracodawcy IT w Polsce wyłonieni w konkursie AudIT 2016!

Podczas uroczystej Gali wieńczącej XXI edycję konkursu „Lider Informatyki” poznaliśmy laureatów poszczególnych kategorii. Siedmiu zwycięzców łączy dojrzałość realizowanych projektów oraz praktyczne wykorzystanie możliwości, jakie niesie cyfrowa transformacja: Zwycięzcy konkursu Lider Informatyki 2017 wyłonieni!

Lekką ręką wydawano pieniądze na IT. Wyceny były wyssane z palca. Teraz realizujemy 35 ważnych projektów, które zagwarantują, że obywatel i przedsiębiorca zostaną prawidłowo obsłużeni. Kolejne projekty ruszą, jeśli znajdą miejsce w informatycznej architekturze państwa. Ale takie wyceny jak kiedyś już nie wrócą – zapowiada minister cyfryzacji Anna Streżyńska w rozmowie z Tomaszem Bitnerem: Streżyńska: Wybierzemy najlepsze rozwiązania.

Wyniki konkursu Best in Cloud 2017, zorganizowanego przez magazyn Computerworld. Zwycięzców wytypowali menedżerowie IT z listy CIO 100. Redakcja magazynu przyznała również wyróżnienia wśród najwyżej ocenionych przez menedżerów zgłoszeń: Konkurs Best in Cloud 2017 rozstrzygnięty!

Systematyczny spadek popytu na sprzęt PC zmienia obraz rynku, ale jednocześnie powoduje pojawienie się wielu nowych, innowacyjnych rozwiązań na które warto zwrócić uwagę: Komputery PC w 2017 roku: jakich zmian i innowacji można oczekiwać.

Jakie ścieżki kariery są najbardziej pożądane i poszukiwane przez pracodawców? Warto wybrać konkretną specjalizację i rozwijać się później w jednym kierunku. W ten sposób po pewnym czasie staniemy się ekspertem, który bez trudu znajdzie zatrudnienie: Specjalizacje IT warte uwagi w najbliższych latach.

Zobacz również:

  • Wiemy już, ile zapłacimy za rozszerzone wsparcie techniczne systemu Windows 10
  • Najnowsze badanie dotyczące AI: praca będzie, ale będzie jej mniej
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200