Konkurs Best in Cloud 2017 rozstrzygnięty!

Znamy już wyniki konkursu Best in Cloud 2017, zorganizowanego przez magazyn Computerworld. Zwycięzców wytypowali menedżerowie IT z listy CIO 100. Redakcja magazynu przyznała również wyróżnienia wśród najwyżej ocenionych przez menedżerów zgłoszeń.

Przed rozwiązaniami z zakresu cloud computingu nie ma już odwrotu. Dzisiejszy świat przenosi się do chmury. To jeden z najmocniejszych trendów współczesnej technologii.

Siłę tej tendencji potwierdzają zarówno globalni dostawcy usług IT, którzy w swoim portfolio posiadają usługi i rozwiązania IaaS czy PaaS, ciągle wzbogacane nowymi funkcjonalnościami, jak i przedsiębiorstwa korzystające z chmurowych rozwiązań.

Magazyn Computerworld, który śledzi, analizuje i opisuje najważniejsze światowe kierunki rozwoju IT i ich wpływ na biznes, ogłosił na początku tego roku konkurs Best in Cloud, by wskazać najciekawsze rozwiązania i usługi oferowane w modelu chmurowym na polskim rynku.

Formuła konkursu nie ograniczała zgłaszających swoje produkty firm pod względem ich wielkości czy udziału w rynku. Swoje rozwiązania nadsyłali zarówno czołowi dostawcy rozwiązań chmurowych, jak i mniejsze organizacje, oferujące produkty cloudowe.

Do konkursu zgłosiło się kilkadziesiąt firm, ocena konkursowa została podzielona na dwa etapy. Pierwszym była wewnętrzna ocena zgłoszeń przez kolegium redakcyjne Computerworlda.

Do kolejnego etapu zostało wybranych 25 firm, które zgłosiły 29 rozwiązań w 8 kategoriach:

Bezpieczna chmura

Wydajność i integracja

Najlepszy produkt ERP

Najlepszy produkt CRM

Najlepszy produkt Zintegrowanej Komunikacji (Unified Comms)

Najlepszy produkt do analizy danych w chmurze

Najlepsze wdrożenie usługi chmurowej

Najlepszy start-up technologii cloud.

W drugim etapie zgłoszenia trafiły do top menedżerów z listy CIO 100, którzy oceniali je pod kątem oryginalności i innowacyjności oraz potencjału oddziaływania na biznes.

Oceniający, zgodnie z regulaminem, wskazali po jednym zwycięscy z każdej z kategorii. Redakcja przyznała wyróżnienia firmom, które w punktacji top menedżerów znalazły się bardzo blisko liderów kategorii.

Konkurs Best in Cloud 2017 rozstrzygnięty!

Wyniki konkursu Best In Cloud 2017 w głosowaniu CIO 100 oraz redakcji Computerworld

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!

Po więcej zapraszamy do czerwcowego wydania magazynu Computerworld, w którym opiszemy zwycięskie rozwiązania i usługi.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200