Crystal Launcher to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji

Crystal Launcher - co to takiego? W największym skrócie: aplikacja do uruchamiania gry Minecraft, ale w nieco innym środowisku.

Crystal Launcher

Crystal Launcher / Fot. Materiały własne

Crystal Launcher działa na Windows, macOS i Linuksie. Dzięki tej aplikacji zainstalujemy na komputerze wybraną wersję gry, skorzystamy z modów, a także dołączymy do rozgrywki na serwerach NightVision. Aplikacja umożliwia także uruchamianie Minecrafta w wersji beta czy alpha, a także w innych edycjach (także tych oficjalnych). Bez trudu zainstalujemy własne modyfikacje, jak i już specjalnie zmodowane wersje gry.

Zobacz: Shiba Inu Coin

Zobacz również:

  • Slack zbiera dane użytkowników do trenowania modeli AI bez pytania o zgodę

Do tego Crystal Launcher zapewnia możliwość dostosowywania ustawień gier do własnych preferencji. A nawet do posiadanego sprzętu, bo np. zdefiniujemy minimalną i maksymalną pamięć RAM do dyspozycji gry, jak i innych parametrów (w tym Metaspace dla Javy). Aplikacja jest pobierana nawet kilkadziesiąt tys. razy w skali miesiąca, a w Polsce cieszy się ogromną popularnością.

Sprawdź: Boty Discord

Skórki dla graczy offline, logowanie dla graczy premium/offline, wbudowane narzędzia do rozwiązywania problemów - to kolejne rozwiązania Crystal Launchera. Ogólnie można uznać, że gracze i fani Minecrafta chcą nie tylko szerokich możliwości w grze, ale chcą też korzystać z różnych wersji samej gry. Wspomniany lanucher właśnie na to pozwala.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200