Boty Discord znacznie usprawniają komunikację i dostarczają sporo rozrywki

Discord to świetne narzędzie do komunikacji i współpracy. Choć kojarzy się głównie z graczami i sektorem konsumenckim, równie dobrze sprawdza się w biznesie. Zwłaszcza z botami.

Boty Discord zwiększają funkcjonalność / Fot. Materiały własne

Boty Discord zwiększają funkcjonalność / Fot. Materiały własne

Serwis top.gg zawiera wiele botów Discord. Czym jednak są boty Discord? Są istotnym elementem dobrze zarządzanego serwera Discord, ot co.

Możesz znaleźć boty Discord, które zautomatyzują zadania moderacji, a także dodadzą muzykę, ankiety, gry, "prezenty" i nie tylko. Samo wyszukiwanie w sieci "boty Discord" przynosi miliony wyników, więc uznaliśmy, że warto zawęzić wyszukiwania.

Zobacz również:

  • Ruszyły testy satelitów Starlink działających w trybie „direct-to-cell”

Mam listą 5 wybranych botów, które według nas są obowiązkowe, jeśli chcemy mieć dobrej klasy serwer Discorda.

Boty automatyzują zadania

Boty Discord to narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, które mogą pomóc zautomatyzować zadania na serwerze Discord. Ułatwiają budowanie społeczności, która jest naprawdę zaangażowana i mogą być wykorzystywana do moderowania serwera, witania nowych członków, a nawet blokowania osób, które tworzą złe środowisko dla wszystkich innych.

Oprócz funkcji moderowania boty Discord pozwalają dodawać gry, muzykę, memy i inne zabawne, wciągające treści.

1. MEE6

Świetny bot do zadań moderacyjnych, które musisz wykonać, ale po prostu nie chcesz. Bot może automatycznie skanować czaty na serwerze Discord pod kątem naruszeń, takich jak linki zewnętrzne, spam, spoilery i wulgarny język. Możesz ustawić wyciszenie, wyrzucenie, a nawet trwałe zablokowanie użytkownika po określonej liczbie naruszeń w danym czasie.

2. Chip

Darmowa muzyka dla Discorda. Możesz pozwolić członkom serwera Discord na odtwarzanie utworów z takich platform jak Twitch, Bandcamp, YouTube, Mixer, Vimeo i SoundCloud. Chip pozwala również użytkownikom tworzyć kolejki, tasować, przeskakiwać, przenosić, powtarzać i zapętlać utwory, a także wyświetlać teksty piosenek.

3. Helper.gg

To bot Discord, którego możesz używać do systemu biletowego (tickety). Jeśli używasz Discord, aby pomagać klientom lub planować projekty, ten bot może być nieoceniony. Tickety są zoptymalizowane pod kątem Discord i możesz oznaczyć określone kanały lub role serwera, aby upewnić się, że widzą je odpowiednie osoby.

4. PollBot Advanced

PollBot to bot Discord, który pozwala tworzyć ankiety na serwerze. Dostępne ankiety obejmują ankiety czasowe, ankiety tak/nie oraz ankiety z niestandardowymi odpowiedziami.

5. Apollo

Bot do planowania, który ułatwia tworzenie i planowanie wydarzeń i spotkań na serwerze Discord. Jeśli chcesz, możesz usunąć wpis o wydarzeniu, gdy się skończy, a nawet ustawić go tak, aby automatycznie usuwał się on w określonym czasie. Za pomocą tego bota będziesz mógł także wysyłać wiadomości do uczestników wydarzeń i tworzyć wydarzenia cykliczne.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200