Vista - ludzie wiedzą lepiej

Nie brakuje też osób zdegustowanych - sądzimy, iż one raczej z niechęcią zerkają w komentarze, a ostatecznie uciekają do innych, mniejszych portali:

Boss: Dziwne, jak się czyta komentarze użytkowników Linuksa, nie można oprzeć się wrażeniu, że to analfabeci.

Czy po to nasi dziadowie umierali, żeby teraz świadomie plugawić język ojczysty???

Więcej w materiale "Umarł Longhorn - niech żyje Vista!"

Nowoczesność

Microsoft zarzeka się, że Vista jest najnowocześniejszym, najlepszym systemem operacyjnym jak na czasy obecne. Nie ma w tym ani odrobiny fałszu - nie istnieje Windows, które powstało po Viście i jeszcze przynajmniej przez rok istniało nie będzie.

Oczywiście wcale nie musi oznaczać to, że system jest najlepszy biorąc pod uwagę wszystkie możliwe kryteria: wiadomo, z czasem przyjrzą mu się cyberprzestępcy, powstaną dostosowane wirusy czy programy szpiegujące...

Vista - ludzie wiedzą lepiej

Tapety w Windows Viście

Oto, jakie jest wasze zdanie:

Azazel: Hej czym tu się podniecać przecież te rewelacje które ma windows jakiś tam przynieść za rok to Linux i BSD miały rok temu więc jak wyjdzie ten chwalony powszechnie tu system to będzie już żenująco przestarzały, chociaż z drugiej strony już taki jest:) choć jeszcze nie wyszedł, coś mi się wydaje iż to będzie łabędzi śpiew Microsoftu a co do tej nazwy to może dać Windows R.I.P

Naturalnie nie może zabraknąć porównań do konkurencji. W końcu bez nich trudno o jakiekolwiek sensowne wnioski:

gabriel: Ciekawe czy Vista będzie mówiła która jest godzina...i mówiła żarty...co Mac OS X ma już od kilku pięknych lat. A także czy będzie miała coś co mogło by się równać z Dashboard (który jest w Mac OS X Tiger i niedługo będzie w KDE 4)

P.S Mac OS X- Long before Longhorn-pamiętacie to?...co do Vista to chyba oznacza to po litewsku "kura"- następna wersja Apple'owskiego OS'u będzie brzmiała...: "Mac OS foX" ;-)

Vista - ludzie wiedzą lepiej

Okrągły przycisk w menu Start i miniaturki na pasku zadań


TOP 200