O poszukiwaniu diamentów

3D Recruiting to nowa koncepcja rekrutacji, nastawiona na pozyskiwanie talentów w warunkach silnej konkurencji. Będzie ona przedstawiona na konferencji, którą swoim patronatem obejmuje CEO Magazyn Top Menedżerów.

3D Recruiting zmienia pogląd na to, jak pracownicy są rekrutowani, oceniani oraz zarządzani. To trzyfazowy model, w którym całkowicie rezygnuje się z badania c.v. kandydata oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Jest za to ukierunkowany na poszukiwanie utalentowanych pracowników oraz dopasowanie kandydata i poziomu motywacji do strategii oraz kultury organizacyjnej firmy. Tak, aby ów talent i kompetencje były wykorzystywane optymalnie w codziennej pracy.

3D Recruiting jest autorską koncepcją Grażyny Grace Tallar. Jego twórczyni jest strategiem biznesowym, międzynarodowym konsultantem w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi (HR), pionierką szkoleń inteligencji emocjonalnej w Polsce i w Kanadzie. Przedstawi założenia i cele 3D Recruiting podczas I Międzynarodowej Konferencji "3D Recruiting: The Rewolution of Hiring in the Talent War", która odbędzie się 10 września 2007 w Toruniu, w hotelu Filmar.

Zobacz również:

  • Zainteresowania czy moda – jak planować karierę w IT?

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.btg-szkolenia.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200