ITU Telecom World 2011

Genewskie spotkanie na technologicznym szczycie, pełne będzie prezentacji, spotkań roboczych, warsztatów oraz wykładów. Wśród uczestników nie zabraknie polskich firm.

W dniach 24-27 października b.r. odbędzie się w Genewie kolejna edycja jednych z najważniejszych targów branży telekomunikacyjnej: ITU Telecom World 2011. Spotkają się tam najważniejsi gracze na światowym rynku nowych technologii, renomowani eksperci z tej dziedziny oraz wiele osób ze świata polityki, kształtującej współczesną rzeczywistość.

Na targach będzie obecna wyjątkowo silna polska reprezentacja: pod patronatem naszego Ministerstwa Infrastruktury w Genewie zostanie zaprezentowany Polski Pawilon Narodowy, promujący nasz kraj, przede wszystkim, jako aktywnego i ważnego gracza na globalnym rynku nowych technologii. Będzie to też znakomita okazja do podkreślenia naszej prezydencji w Unii Europejskiej i nadania jej bardzo aktualnych treści.

Zobacz również:

  • ONZ rekrutuje roboty, aby osiągnąć globalne cele rozwoju

W Pawilonie zaprezentują się zaproszone przez Ministerstwo firmy, liderzy innowacji w swoich dziedzinach: Netia, TP, Cyfrowy Polsat, Comarch, Play, Pomorska Strefa Ekonomiczna oraz wrocławski Oxycom, specjalizujący się w usługach cloud computing.

Zdaniem Piotra Mazurkiewicza, prezesa Oxycomu "To wydarzenie to znakomita okazja na pokazanie światu naszych, często autorskich, rozwiązań na polu technologii informatycznych i telekomunikacyjnych dedykowanych dla nowoczesnego biznesu."

Genewskie spotkanie na technologicznym szczycie, pełne będzie premierowych prezentacji, spotkań roboczych, warsztatów oraz wykładów o tym, co w najbliższej przyszłości będzie nadawać tempo rozwojowi usług telekomunikacyjnych, informatycznych i internetowych, zarówno dla biznesu, jak i końcowych użytkowników na całym świecie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200