HP stawia na pracę zdalną. Wprowadza nowe usługi abonamentowe

Odświeżona oferta HP ma wspierać współpracę między wieloma systemami i aplikacjami. Czego możemy oczekiwać?

HP wprowadza nową ofertę abonamentową / Fot. Materiały własne

HP wprowadza nową ofertę abonamentową / Fot. Materiały własne

Nowa oferta HP to abonamenty Z by HP, Teradici i Nvidia Omniverse, mające na celu wsparcie pracy zdalnej, współpracy między systemami i aplikacjami, na brzegu sieci i w chmurze.

Zobacz: BTC

Zobacz również:

  • HP EliteBook 800 – twoje wsparcie w hybrydowym modelu pracy
  • Dlaczego nakaz powrotu do biura zawodzi

Użytkownicy mogą teraz korzystać z połączonej subskrypcji oprogramowania Teradici Cloud Access Software i HP ZCentral, a także współpracować w aplikacjach Nvidia Omniverse.

Ponadto HP udostępnia swój pakiet oprogramowania do analizy danych dla systemu Linux, we współpracy z firmą Microsoft i w ramach podsystemu Windows dla systemu Linux 2 (WSL 2).

"Dzisiejsi projektanci, twórcy i zaawansowani użytkownicy muszą mieć dostęp do swoich wysokowydajnych obliczeń i przepływów pracy z dowolnego miejsca, w którym wykonują pracę; lokalizacja nie jest już ograniczeniem" - skomentował Jim Nottingham, dyrektor generalny i globalny dyrektor ds. zaawansowanych obliczeń i rozwiązań w HP.

Sprawdź: JPG to PDF

"Usługi cyfrowe, takie jak przepływ pracy jako usługa (workflow-as-a-service) i przetwarzanie na żądanie (compute-on-demand) będą kształtować sposób, w jaki klienci komercyjni i MŚP będą w przyszłości korzystać z wysokowydajnych systemów obliczeniowych. W HP staramy się oferować najbardziej kompleksowe na świecie rozwiązania do zdalnego przetwarzania oraz współpracy z ZCentral i Teradici" - dodał.

Połączenie ZCentral Software i Teradici CAS ma na celu zaoferowanie kompleksowego rozwiązania zdalnego, które umożliwia dostęp z dowolnego miejsca do oprogramowania, które może obsługiwać projekty graficzne lub wymagające dużej mocy obliczeniowej. Teradici CAS zapewnia bezpieczny dostęp do chmury i maszyn wirtualnych, a ZCentral Remote Boost umożliwia dostęp do wydajności zlokalizowanej stacji roboczej.

Łączna roczna subskrypcja będzie obejmować oprogramowanie Teradici i ZCentral za 240 dol. na użytkownika i ma być dostępna od końca 2021 r.

HP współpracuje również z firmą Nvidia, aby połączyć Teradici CAS i Omniverse Enterprise, które, jak twierdzi, będą oferować platformę do współtworzenia, jednoczesnej współpracy w czasie rzeczywistym i symulacji dla zespołów projektowych – ostatecznie usuwając lokalizację jako barierę dla współpracy 3D.

HP oferuje użytkownikom trzymiesięczny bezpłatny okres próbny Nvidia Omniverse Enterprise i Teradici CAS z kwalifikującymi się stacjami roboczymi Z by HP.

"Nasi klienci mogą teraz uruchamiać najbardziej wymagające przepływy pracy związane z wizualizacją, aby sprostać dzisiejszym wyzwaniom projektowym, kreatywnym i naukowym, z dowolnego miejsca — dzięki procesorom graficznym Nvidia przyspieszającym wydajność i tak już potężnych stacji roboczych Z by HP".

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200