JPG to PDF, czyli jak szybko dokonać zamiany

Narzędzie JPG to PDF pozwala na zamianę wielu plików JPEG w dokrumenty PDF.

JPG to PDF / Fot. Materiały własne

JPG to PDF / Fot. Materiały własne

Prosty interfejs aplikacji HiHiSoft JPG to PDF jest zdominowany przez pole do upuszczania plików i duży przycisk "Convert" (Konwertuj). Możemy też skorzystać z przycisków Dodaj, Usuń i Dodaj folder. W trakcie pisania artykułu aplikacja działała, niemniej jest to narzędzie do instalacji w systemie Windows (uprzednio trzeba je pobrać na dysk).

Sprawdź: Cortana

Zobacz również:

  • Adobe pokazało firmowego asystenta AI

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcemy lub nie możemy pobierać aplikacji, warto poszukać w sieci podobnych usług online. Tych nie brakuje. Jedno z najbardziej popularnych to narzędzie JPG to PDF oferowane przez Adobe.

JPG to PDF, czyli prosta zmiana

Rozwiązania JPG to PDF nie mogłyby być łatwiejsze w obsłudze. Po prostu przeciągamy plik graficzny i zapisujemy jako PDF.

Kiedy natomiast najczęściej potrzebna jest taka konwersja? Dla przykładu, wiele firm współpracuje zdalnie, ale nadal wymaga drukowania, podpisywania i skanowania dokumentów. Niektóre skanery nie zapisują w PDF, tylko tworzą pliki graficzne. Wówczas gotowe JPG możemy łatwo przekonwertować na PDF-y i wysłać kontrahentów PDF (często taki format jest oczekiwany lub wymagany).

Zobacz: 7zip

Podobne narzędzia często konwertują też do PDF-ów inne formaty, takie jak PNG, TIFF, GIF, czy nawet PSD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200