Bubble AM to dobry sposób na integrację zdalnych pracowników

Dopóki spotkania online nie odbywają się w metaversie, pracownicy mogą uruchomić prostą grę przeglądarkową. Dzięki temu szybko poprawi się atmosfera i jest to świetny ice breaker, gdy w spotkaniu bierze udział sporo osób, w dodatku takich, które nie mają ze sobą zbyt częstego kontaktu.

Bubble AM / Fot. Materiały własne

Bubble AM / Fot. Materiały własne

Do integracji online polecamy grę Bubble.am. Jest na tyle prosta, że nawet osoby, które raczej nie grają w gry, szybko załapią zasady. A o co chodzi? Każdy z graczy jest kulką, która "zjada" inne, podobne kulki. Im więcej kulek zjemy, tym bardziej rośniemy w siłę i stajemy się coraz więksi.

Bubble.am to gra zręcznościowa i dostępna bezpłatnie w przeglądarce internetowej. Musimy zjadać inne kulki, a przy tym nie pozwolić na to, aby rywale... zjedli nas. Sterowanie jest bardzo łatwe, zasady proste, a sama gra dostarcza mnóstwo frajdy. Tym bardziej, że możemy stosować różne strategie i wykazywać się sprytem.

Do sterowania używamy myszki, jak również spacji do rozdzielania masy oraz W i E, aby trochę jej oddać. Bubble AM to doskonała gra np. na spotkania brainstormingowe, kiedy chcemy wprowadzić luźniejszą atmosferę i trochę pożartować, zanim przejdziemy do dyskusji nad konkretnymi usługami czy produktami. Polecamy każdemu!

Jednocześnie przypominamy, że równie ciekawymi grami są Elden Ring czy MahJong. Niekoniecznie na spotkanie online, ale na pewno są to tytuły, z różnych powodów, uwielbiane przez specjalistów IT.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200