Zmień swój łańcuch dostaw dzięki współpracy

Jako wiodący dostawca rozwiązań integracji B2B w chmurze (B2Bi), DiCentral jest świadkiem ewolucji B2Bi połączonej z wyzwaniami organizacyjnymi związanymi z ekspansją na nowe rynki geograficzne, szybszym reagowaniem na potrzeby klientów, optymalizacją kosztów zapasów i łańcucha dostaw, wdrażaniem nowych systemów ERP i dążeniem do tego, aby stać się bardziej sprawną i elastyczną organizacją.

W DiCentral pomagamy tysiącom organizacji sprostać temu codziennemu wyzwaniu. Chcemy, abyś usłyszał(a) o organizacjach, którym pomogliśmy i poznał(a) ich opinie. Wraz z Uniwersytetem Tennessee i Instytutem Globalnego Łańcucha Dostaw pragniemy podzielić się z Tobą wynikami badania ponad 200 różnych firm podejmujących codziennie wyzwanie polegające na integracji i współpracy z klientami i dostawcami.

Badanie ujawnia korzyści płynące z technologii współpracy poprawiających wydajność w całym łańcuchu dostaw oraz podkreśla korzyści płynące ze stosowania podejścia opartego na chmurze do wdrażania i zarządzania integracją opartą na technologii. Mamy nadzieję, że czytelnik wykorzysta to badanie jako narzędzie do usprawnienia współpracy z partnerami handlowymi, obniżenia całkowitych kosztów operacyjnych i zwiększenia elastyczności przedsiębiorstwa.

Przeprowadzenie tego badania nie byłoby możliwe bez surowych danych i użytkowników, którzy poświęcili swój czas na zebranie i dostarczenie nam cennych informacji. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim 237 firmom, które wzięły udział w programie i jesteśmy dumni, że zdecydowana ich większość to klienci DiCentral. Chcielibyśmy podziękować dr Dittmannowi i Uniwersytetowi Tennessee za wykonanie wszystkich ciężkich prac, które obejmowały zaprojektowanie badania, zebranie danych, analizę danych i napisanie końcowego artykułu. Chcielibyśmy również podziękować Instytutowi Globalnego Łańcucha Dostaw za jego nieustające wsparcie w finansowaniu i promowaniu edukacji i badań w zakresie optymalizacji wiedzy na temat łańcucha dostaw. Od 20 lat Instytut Globalnego Łańcucha Dostaw wywiera wpływ na sposób postrzegania przywództwa, sponsoruje cenny dialog na swoich forach dotyczących łańcucha dostaw i dzieli się doświadczeniami rady doradczej składającej się z dyrektorów generalnych i pionierów biznesu.

Dlatego DiCentral Corporation ma przyjemność zaprezentować artykuł pod tytułem „Zmień swój łańcuch dostaw dzięki współpracy: Umożliwienie integracji między dostawcami i klientami dzięki wykorzystaniu technologii “ autorstwa dr J. Paul Dittmanna, dyrektora wykonawczego Instytutu Globalnego Łańcucha Dostaw.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał
Najpopularniejsze
Nowy projekt ustawy o KSC – jak go interpretować i budować zgodnie z nim cyberbezpieczeństwo
Nowy projekt ustawy o KSC – jak go interpretować i budować zgodnie z nim cyberbezpieczeństwo
Dług technologiczny polskich przedsiębiorstw, a kierunek rozwoju IT
Dług technologiczny polskich przedsiębiorstw, a kierunek rozwoju IT
Jak Vmware zmienił rynek IT w 2024 roku?
Jak Vmware zmienił rynek IT w 2024 roku?
Zwinna organizacja IT w erze pracy hybrydowej
Zwinna organizacja IT w erze pracy hybrydowej