Rozwój zawodowy specjalistów IT - Jak skutecznie wspomagać ten proces za pomocą e-learningu

Po pandemicznym okresie roku 2020 wiele organizacji posiada wykupione dostępy do platform szkoleniowych udostępniających szkolenia w formule e-learninigu.

Czy jednak inwestycja ta jest wykorzystana w 500%? Czy takie rozwiązanie może być odczuwalnym wsparciem dla IT Managerów w projektowaniu i skutecznym wdrażaniu przemyślanych programów rozwoju umiejętności w ich zespołach?

Zachęcamy do pobrania dokumentu omawiającego wyzwania dla menedżerów specjalistycznych zespołów IT oraz dobre praktyki w dążeniu do maksymalizacji korzyści wynikających z posiadania platformy szkoleniowej.

Konsultanci SkillTech Poland, opierając się na rozwiązaniu PERCIPIO, dzielą się z nami ciekawymi spostrzeżeniami wynikającymi z ich doświadczeń wdrożeniowych programów szkoleniowych on-line zdobywanych przez ponad 14 lat.

W materiale znajdziecie m.in. wskazówki jak radzić sobie z brakiem czasu na szkolenia, jakie wnioski można wyciągnąć z raportów o aktywności naszych ludzi czy jak budować systematyczne nawyki rozwojowe. Dokument zawiera również linki do filmów prezentujących konkretne przykłady.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał
Najpopularniejsze
Chmura obliczeniowa i usługi jej towarzyszące. Doradztwo, migracja, zarządzanie.
Chmura prywatna – opcja warta rozważenia
Rozwój zawodowy specjalistów IT - Jak skutecznie wspomagać ten proces za pomocą e-learningu
Na drodze do cyberodporności