Computerworld nr 07-08/2020

W numerze m.in:

Lider na trudne czasy

Choć idea pracy zdalnej nie jest nowa, dopiero tegoroczna wiosna odkryła wszystkie niedostatki związane z taką organizacją. Pandemia, paradoksalnie, pomogła odkryć liderom, jakim być przywódcą, by przeprowadzić zespół przez niepewny czas. Pokazała też, jakim liderem nie być.

Wielka gra

Gry komputerowe, które niedawno traktowano jako kolejną zabawkę, dziś są nie tylko wielomiliardowym biznesem, ale w połączeniu z teorią gier zyskują na znaczeniu jako platforma do rozwoju oprogramowania gospodarczego czy badań nad sztuczną inteligencją.

Scrum master – mistrz gry

Po trosze mistrz gry, przewodnik, mentor, agent i służący - o roli i znaczeniu scrum mastera w procesie rozwoju nowych produktów w środowisku scrum opowiada Przemysław Piwowar, trener Agile i scrum master w BNP Paribas.

Jak być niezastąpionym w IT

Aby utrzymać dobrą pozycję na rynku IT, potrzebne są nie tylko specjalistyczne umiejętności techniczne. Trzeba mieć również kilka umiejętności miękkich, a poza tym w obecnych czasach należy dążyć do tego, by stać się tzw. generalistą. Wyjaśniamy, co i jak.

Sieci 5G i Wi-Fi 6 – zastosowania i różnice

5G i Wi-Fi 6 zmienią obraz radiowej łączności bezprzewodowej, otworzą nowe możliwości zastosowań i będą miały znaczący wpływ na wzrost rynku i globalnego PKB. Czy będziemy świadkami konkurencji na śmierć i życie, czy raczej zgodnej współpracy tych technologii?

Pandemia katalizatorem cyfryzacji

Pandemia koronawirusa przyspieszyła transformację cyfrową wielu sektorów gospodarki, administracji, służby zdrowia i szkolnictwa. Zaimplementowane rozwiązania technologiczne i zdobyte doświadczenie będą procentować w przyszłości.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.

Jeżeli nie chcesz wypełniać wszystkich pól poniższego formularza lub nie akceptujesz treści zgód, które wymagane są do otrzymania bezpłatnego wydania zapraszamy do kontaktu: tel: 22 321 77 77 lub [email protected] w celu zakupu wydania.