Bezpieczny krok w chmurę

Model zdalnej pracy spowodował zwiększenie potencjalnej powierzchni ataku. Widzimy wynikający z tego gwałtowny wzrost aktywności przestępczej ukierunkowanej na ten nowy paradygmat. Z drugiej strony wiele zasobów korporacyjnych, szczególnie w sieci wewnętrznej, nie zostało zaprojektowanych do tego nagłego obciążenia połączeń i ruchu. Organizacje walczą o zapewnienie spójnego dostępu do krytycznych aplikacji i danych. Wykorzystanie chmury do zwiększenia wydajności i umożliwienia wykorzystania nowych funkcjonalności zapewnia skalowalny, zarządzalny i bezpieczny zdalny dostęp przy minimalnym obciążeniu zasobów IT i bez konieczności wdrażania dodatkowych urządzeń. Korzystanie z rozwiązań i funkcji Fortinet Security Fabric dostępnych w chmurze zapewnia natychmiastową, praktycznie nieskończoną skalowalność dla zdalnego dostępu i bezpieczeństwo aplikacji. Dzięki temu możliwe jest sprostanie dzisiejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie wiele organizacji. W trakcie prezentacji przedstawiamy w praktyce, jak szybko i bezpiecznie zapewnić zdalny dostęp pracownikom przy użyciu chmury publicznej Microsoft Azure i rozwiązań Fortinet, takich jak Fortigate, FortiAuthenticator czy FortiWeb Cloud.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.