Bezpieczna i wydajna praca zdalna za pomocą SSL-VPN - Zobacz Video!

Brak możliwości wejścia do biura spowodował, że ilość pracowników pracujących zdalnie wzrosła lawinowo. Zapewnienie wydajnego a zarazem bezpiecznego dostępu do zasobów sieci firmowej stało się dziś kluczem do kontynuowania działalności niejednego przedsiębiorstwa. Niemniej ważnym okazała się możliwość szybkiego uruchomienia usługi dostępowej oraz propagacja ustawień na komputerach pracowników. W trakcie webinarium prezentujemy, jak przy pomocy SSL-VPN w sposób szybki i prosty uruchomić zdalny dostęp do sieci firmowej przy wykorzystaniu zarówno komputerów służbowych, jak i prywatnych będących w posiadaniu pracownika. Pokazujemy nie tylko teorie, ale też rozbudowane demo, w trakcie którego zprezentujemy najczęściej spotykane scenariusze oraz sposób ich realizacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.