Bezpieczny komputer zdalnego pracownika

Konieczność pracy zdalnej wymusza potrzebę utrzymania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa urządzeń końcowych. W trakcie webinaru eksperci omówią główne wyzwania i zagadnienia w zakresie monitorowania i wymuszania pożądanego poziomu bezpieczeństwa urządzeń, które są wykorzystywane do pracy zdalnej. Przedstawiona zostanie koncepcja spójnego zarządzania konfiguracją i możliwość dynamicznego reagowania na incydenty. Powyższe zagadnienia oparte są o system zarządzania urządzeniami końcowymi (FortiClient EMS) oraz wbudowaną integracją z bramami VPN (FortiGate).

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Wideo są IDG Poland S.A. oraz firma Fortinet, Inc. Whitepaper ten skierowany jest do osób związanych z technologią z różnych branż.

Udostępnienie materiału Wideo to usługa, w której masz możliwość obejrzenia wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Wideo jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość obejrzenia materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.