Computerworld 9/2019

W numerze m.in:

Najlepsza platforma chmurowa dla biznesu

Dostawcy największych platform chmurowych dla biznesu: Amazon Web Services, Microsoft Azurei Google Goud Platform, zażarcie biją się o klien-tów, ze szczególnym uwzględnieniem dużych organizacji. Który z nich robi to najskuteczniej i najlepiej dopasowuje się do potrzeb współczesnego biznesu?

Dane z hurtowni

Hurtownie danych to narzędzia, dzięki którym można zbierać i przechowywał informacje, a następnie wydobywać z nich wartość, prognozując przychody, wychwytując nowe trendy i odnajdując zależności. W dobie gospodarki opartej na danych znaczenie hurtowi danych jest większe niż kiedykolwiek.

Sztuczna inteligencja w analityce biznesowej

Dla przeciętnego człowieka sztuczna inteligencja oznacza przede wszystkim wykonywanie skomplikowanych, wyjątkowo złożonych zadań, które do niedawna wymagały wkładu ludzi. A jak SI wplywa na procesy biznesowe?

Oko w oko z biometrią

Według firmy analitycznej Global Markets Insights wartość rynku rozwiązań bezpieczeństwa tających metody biometryczne do 2024 roku osiągnie wartość 50 mld USD. Czy dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy na dobre ustąpią miejsca skanerom linii papilarnych lub tęczówek?

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał
Najpopularniejsze
Kubernetes dla opornych
Zagubiony w dżungli licencyjnej Microsoft 365?
Chmura 2022. Strategia, wyzwania i bariery
Microsoft Teams - Katalog produktów