Computerworld 9/2019

W numerze m.in:

Najlepsza platforma chmurowa dla biznesu

Dostawcy największych platform chmurowych dla biznesu: Amazon Web Services, Microsoft Azurei Google Goud Platform, zażarcie biją się o klien-tów, ze szczególnym uwzględnieniem dużych organizacji. Który z nich robi to najskuteczniej i najlepiej dopasowuje się do potrzeb współczesnego biznesu?

Dane z hurtowni

Hurtownie danych to narzędzia, dzięki którym można zbierać i przechowywał informacje, a następnie wydobywać z nich wartość, prognozując przychody, wychwytując nowe trendy i odnajdując zależności. W dobie gospodarki opartej na danych znaczenie hurtowi danych jest większe niż kiedykolwiek.

Sztuczna inteligencja w analityce biznesowej

Dla przeciętnego człowieka sztuczna inteligencja oznacza przede wszystkim wykonywanie skomplikowanych, wyjątkowo złożonych zadań, które do niedawna wymagały wkładu ludzi. A jak SI wplywa na procesy biznesowe?

Oko w oko z biometrią

Według firmy analitycznej Global Markets Insights wartość rynku rozwiązań bezpieczeństwa tających metody biometryczne do 2024 roku osiągnie wartość 50 mld USD. Czy dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy na dobre ustąpią miejsca skanerom linii papilarnych lub tęczówek?

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.

Jeżeli nie chcesz wypełniać wszystkich pól poniższego formularza lub nie akceptujesz treści zgód, które wymagane są do otrzymania bezpłatnego wydania zapraszamy do kontaktu: tel: 22 321 77 77 lub [email protected] w celu zakupu wydania.