CEO 1-2/2019

Czy cyfrowa transformacja należy do słów kluczowych?

Czym się różni cyfrowa transformacja biznesu od powierzchownej i przypadkowej adaptacji cyfrowych zabawek? Od dłuższego czasu poszukiwaliśmy właściwych słów do opisania spektrum działań – projektów i programów, które realizowane są dzięki technologii. Ich wpływu na sytuację i pozycję firm. Cyfrowa transformacja jest właściwym opisem tych przedsięwzięć, które ukierunkowują organizacje na nowe tory. Wyróżnia je i nobilituje. Kluczową rolę odgrywają w niej zawsze CxO, prawdziwi liderzy biorący odpowiedzialność za strategiczne podejście do technologii.

O nich opowiadamy na łamach "CEO Magazynu Transformacji Cyfrowej" i serwisu cxo.pl, z nimi spotykamy się w Klubie CIO, o ich opinię pytamy podczas badań CIO Insights, zapraszamy ich do konkursu CIO Roku oraz europejskiego konkursu CIO of the Year. Z tych spotkań wyłania się obraz bardzo złożonych, twórczych, działań, które niosą udokumentowane i inspirujące historie sukcesu.

Z góry widać więcej. Przedstawiamy najlepszą perspektywę na kontekst i przeciwności, odważne pomysły oraz determinację w ich realizacji.

Zapraszam do lektury, zachęcam do przedstawiania własnych historii cyfrowej transformacji.

Szymon Augustyniak

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.