CEO 1/2017

Odwagi i ambicji

Innowatorzy i innowacje to główne tematy pierwszego wydania magazynu CEO w 2017. Bohaterem z okładki jest Bogusław Sieczkowski, wiceprezes i współzałożyciel Selvity, pierwszej i największej polskiej firmie z branży Life Sience. Selvita jako pierwsza firma z Polski doprowadziła do badań klinicznych w USA projekt leku – to SEL24, projekt leku na ostrą białaczkę szpikową. Olga Malinkiewicz, kolejna bohaterka naszego wydania, jest gwiazdą nauki, wynalazczynią i przedsiębiorcą w ramach Saule Technologies. Za odkrycie i opracowanie nowej metody wytwarzania ogniw słonecznych otrzymała tytuł „Innovator of the Year" w konkursie „Innovators Under 35" organizowanym przez MIT Technology Review. Na naszych łamach gościmy więcej przykładów innowatorów – reprezentujących np. branżę kosmiczną, jak Grzegorz Brona, fizyk jądrowy, który został prezesem Creotech Instruments, czołowej obecnie firmy tej branży w Polsce. Prawdziwą klamrą dla tematu powodzenia start-upów i innowatorów są słowa Adama Górala, prezesa Asseco, największej dziś polskiej i czołowej europejskiej firmy IT, o konieczności stawiania sobie dużych celów – sukces globalny nie zrodzi się bez ambicji produktowej.

Wśród wielu ważnych tematów w tym wydaniu, pragnę jeszcze szczególnie polecić lekturę materiału na temat GDPR – RODO, Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, które zacznie obowiązywać od maja przyszłego roku; już dziś wiemy, że stanowi wielkie wyzwanie dla zarządów firm, pod względem procesów, operacji, modeli biznesowych.

Miłej lektury!

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.