AirLive AC-1200R - router działający w standardzie 802.11 a/b/g/n

Nowoczesne biuro AC-1200R jest następcą bardzo popularnego routera G.DUO. Odziedziczył jego najważniejszą funkcję - dwa moduły radiowe. Każde radio może wykonywać odrębne funkcje. Zadania, które do tej pory wymagały wykorzystania dwóch różnych urządzeń, można teraz zastąpić jednym.

AC-1200R wykorzystuje technologię WDS AP. Sieć bezprzewodowa może zostać rozszerzona za pomocą wielu punktów dostępowych bez tradycyjnego zapotrzebowania na połączenie przewodowe. AC-1200R działa też dobrze z AirLive AC.TOP.

Nie trać czasu - AC-1200R może być zarządzany przez specjalne oprogramowanie AirLive, które pozwala użytkownikom na zmianę ustawień, upgrade firmware w wielu produktach AirLive w tym samym czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.