AIUT dociera do nowych klientów dzięki programowi IBM Cloud and Managed Service Providers

AIUT wychodząc naprzeciw potencjalnym klientom, zdecydował się wykorzystać możliwości stwarzane przez program IBM Cloud and Managed Service Providers (MSP) dla dostawców usług zarządzanych i zbudować oparte na technologiach IBM własne rozwiązania: Maximo Express i Control Desk Express. Rozwiązania te umożliwiają znacznie szybsze i tańsze wdrożenie kompletnych systemów wraz z niezbędnym sprzętem, oprograproduktów. Program MSP to również możliwość finansowania i wsparcia marketingowego dla partnera.

Współpraca z IBM pozwoliła firmie na stworzenie unikalnego w skali globalnej produktu łączącego zaawansowane narzędzia zarządzania w jeden, spójny pakiet oprogramowania wraz z ich wdrożeniem i utrzymaniem. Dzięki temu klienci końcowi zyskali dostęp do zaawansowanej technologii IBM do zarządzania majątkiem i usługami na podstawie najlepszych praktyk branżowych w rekordowo krótkim czasie i w atrakcyjnej cenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.