Pamięć masowa klasy enterprise: efektywna, wydajna i zoptymalizowana dla technologii flash

White paper IDC prezentuje wyniki badania dotyczącego oferty IBM Storwize i jej wpływu na rynek pamięci masowych. Niezawodna platforma wirtualizacyjna klasy enterprise – efektywna, ekonomiczna i zoptymalizowana pod kątem współczesnych wyzwań – to nowe rozdanie pozwalające organizacjom na radykalną zmianę strategii w obszarze pamięci masowej. Przeprowadzone niedawno przez IBM badanie pokazało, że tylko jeden na pięciu klientów dysponuje infrastrukturą charakteryzującą się wysoką efektywnością. Linia rozwiązań IBM Storwize pozwala firmom IT osiągnąć większą efektywność – więcej wykonanych zadań przy wykorzystaniu mniejszej ilości zasobów. IBM szacuje, że rozwiązania Storwize umożliwiają klientom – dzięki technologii kompresji w czasie rzeczywistym – przechowywanie na takiej samej przestrzeni pięciokrotnie większej ilości danych. Jednocześnie zautomatyzowany tiering zapewnia trzykrotnie większą wydajność przy 5% dysków flash w systemie. Wreszcie wirtualizacja ogranicza wzrost pamięci w środowisku o 30%.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.