Redukcja kosztów i wzrost wartości dzięki wirtualizacji desktopów

Już nie tylko pasjonaci nowości i innowatorzy wykorzystują wirtualizację desktopów, ta strategia IT stała się wiodąca w przedsiębiorstwach. Wiele organizacji pozostaje jednak nieufnych, zaniepokojonych koniecznością zakupu i zarządzania kosztowną i złożoną infrastrukturą IT. Jednak taki pogląd już się zdezaktualizował. Szybko ewoluujące technologie sprawiły, że wirtualizacja desktopów stała się dużo bardziej przystępna i pozwala na większą elastyczność w sposobie projektowania środowiska wirtualnych desktopów.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który pokazuje jak zmieniający się czynnik kosztowy sprawia, że architektura wirtualnych desktopów staje się bardziej przystępna niż kiedykolwiek wcześniej.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.