Usługi zarządzane we współpracy z IBM — to się opłaca

Partnerzy handlowi IBM na całym świecie pomagają firmom w znajdowaniu prostych rozwiązań złożonych problemów. W segmencie MŚP mają do zaoferowania rozwiązania i usługi, dzięki którym klienci mogą efektywnie wdrażać innowacyjne rozwiązania, dostosowywać swoją działalność do zmiennych warunków zewnętrznych i szybciej się rozwijać.

Korzystając z technologii IBM, Partner może uzyskać bardziej niezawodne, stabilne, elastyczne, bezpieczne i skalowalne środowisko hostingu usług. Otwarta jest droga do współpracy z niezależnymi producentami oprogramowania (ISV) i wejścia na nowe rynki z szerszą gamą wszechstronnych rozwiązań. Własna oferta usług Partnera może być wzbogacona o wbudowaną inteligencję wiodącego oprogramowania IBM – takiego jak Cognos, SPSS i Tivoli.

Pobierz broszurę i poznaj zakres wsparcia dla dostawców usług zarządzanych (MSP — Managed Services Provider) w programie IBM PartnerWorld.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.