Bezpieczne przechowywanie taśm i nośników danych

Bez zewnętrznych systemów archiwizacji poważna utrata danych może oznaczać katastrofę dla Twojej firmy. Większość firm nie jest w stanie wznowić normalnej działalności po nieodwracalnej utracie danych. Twoja reputacja u klientów i dostawców może nieodwracalnie ucierpieć, a Twoją firmę i jej pracowników mogą dosięgnąć surowe kary. Poważne naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych może nieść za sobą ogromne kary finansowe. Kopie zapasowe przechowywane w siedzibie firmy powinny stanowić tylko jeden z elementów strategii ochrony danych. Samodzielne rozwiązania wewnętrzne nie są w stanie zapewnić Ci ochrony przed klęskami żywiołowymi, pożarami, sabotażem, działaniami terrorystycznymi, hakerami ani włamaniami. W przypadku poważnej katastrofy musisz mieć pewność, że istnieje bezpieczna kopia Twoich danych, przechowywana poza siedzibą Twojej firmy.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.