Czy w Twojej firmie prezes też chce mieć w smartfonie dostęp do danych firmy? Czy handlowcy mają zdalny dostęp do systemu ERP? Jeśli tak – to jest lepszy sposób na ból głowy i bezsenność, niż tabletka z krzyżykiem.

Aplikacje mobilne, to nie tylko poczta elektroniczna. Są już dostępne na rynku mobilne aplikacje biznesowe oraz narzędzia programistyczne, które pozwalają firmom stworzyć własne rozwiązania. Jednak ich wdrażanie z korzyścią dla przedsiębiorstwa wymaga spełnienia podstawowych wymagań m.in. w obszarze bezpieczeństwa, integracji z istniejącymi aplikacjami oraz skalowalności. Sprzęt mobilny trzeba – i można – zarządzać z równą precyzją, co laptopy i komputery stacjonarne.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.