Współpraca BMC i GoldenGate

Firmy BMC Software, dostawca rozwiązań do zarządzania systemami korporacyjnymi, i GoldenGate Software, zajmująca się globalną synchronizacją danych, poinformowały o zawarciu porozumienia o wspólnych działaniach handlowych, marketingowych i technicznych.

Nawiązana współpraca umożliwi BMC Software rozszerzenie narzędzi do zarządzania danymi SmartDBA o opracowane przez GoldenGate mechanizmy synchronizacji danych. W ten sposób SmartDBA stanie się kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania i synchronizacji danych w czasie rzeczywistym przeznaczonym dla środowisk heterogenicznych.

Powstałe dzięki współpracy rozwiązania mogą zapewniać m.in. optymalną wydajność i ciągłość działania systemów poprzez tworzenie środowisk zsynchronizowanych, łączących koordynację danych w czasie rzeczywistym z monitorowaniem i zarządzaniem infrastrukturą baz danych.

Zobacz również:

Rozwiązanie SmartDBA/GoldenGate umożliwi monitorowanie, zarządzanie, synchronizację i migrację w środowiskach różnorodnych baz danych i systemów operacyjnych bez konieczności ponoszenia nakładów na dodatkowy sprzęt i oprogramowanie.

Więcej informacji o produktach z rodziny SmartDBA pod adresemhttp://www.bmc.com/solutions/database/.

Dystrybutorem BMC Software w Polsce jest firma CompFort Meridian Polska, www.compfort.pl.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200