W rankingu rozwiązań ADC ta firma została oceniona najwyżej

Serwis Gartner Peer Insights przyznał rozwiązaniu Kemp LoadMaster (którego twórcą jest firma Kemp) najwyższą ocenę, czyli pięć gwiazdek, w kategorii „Kontrolery dostarczania aplikacji”.

ADC

Firma Kemp specjalizuje się w projektowaniu takich właśnie rozwiązań, znanych pod skrótem ADC (Application Delivery Controller). Jak sama nazwa wskazuje, zapewniają one firmom nieprzerwany dostęp do aplikacji. Opracowywany przez Gartner Peer Insights ranking opiera się na recenzjach specjalistów IT i decydentów w zakresie technologii.

Rozwiązanie Kemp LoadMaster zostało oceniane w trzech obszarach: integracja i wdrożenie, serwis i wsparcie techniczne oraz możliwości produktu.

Zobacz również:

  • Appian jeszcze bardziej ułatwi tworzenie projektów low-code
  • TikTok deklasuje konkurencję

Zgodnie z opiniami klientów udostępnionymi przez Gartnera, najczęstsze recenzje Kemp LoadMaster dotyczą korzystnej ceny, łatwości obsługi i dobrego wsparcia technicznego. Dlatego 97% z nich poleciłoby Kemp LoadMaster innym.

Firma Kemp ogłosiła pod koniec kwietnia tego roku, że wszystkie produkowane przez nią rozwiązania ADC wspierają mechanizm eksportu informacji o ruchu aplikacji (technologia Network Telemetry), co pozwala uzyskać pełny przegląd stanu i wydajności sieci dla dostarczanych usług. Pisaliśmy wtedy o tym tutaj.


TOP 200