Technologie jutra i gadżety przyszłości

Rewolucyjne okulary Google, Oculus Rift oraz sensory Estimote Beacons to tylko niektóre rozwiązania technologiczne, które zostaną zaprezentowane na targach Mobile-IT w Krakowie.

Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT połączone z konferencją Mobile Trends for Business odbędą się 27-28 maja 2014 r.

Wydarzenie dedykowane jest specjalistom branży technologii mobilnych, przede wszystkim właścicielom i dyrektorom firm zainteresowanych wdrożeniem nowych technologii, ale również managerom i pracownikom działów IT, przedstawicielom samorządów, banków, firm telekomunikacyjnych i pracownikom działów marketingu. Targi mogą też zainteresować firmy świadczące usługi wsparcia IT, agencje interaktywne oraz wszystkich entuzjastów technologii mobilnych, stosowanych w życiu codziennym, ale także w biznesie.

Zobacz również:

  • Czy sztuczna inteligencja zadomowi się w Twoim kanale informacyjnym?

Poza ciekawostkami technologicznymi, tematyka Targów i Konferencji obejmuje takie zagadnienia jak: geolokalizacja, marketing i sprzedaż mobilna oraz zdalny dostęp do systemów sprzedaży czy zasobów korporacyjnych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.mobile-it.com.pl.

Technologie jutra i gadżety przyszłości

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200