Szkolenia Juniper Networks w centrum wiedzy firmy Avnet

Spółka Avnet rozszerzyła ofertę swojego centrum edukacyjnego o autoryzowane szkolenia Juniper Networks z zakresu routingu oraz przełączania i ochrony sieci za pomocą rozwiązań typu firewall.

Szkolenia te pozwalają zdobyć zarówno wiedzę dotyczącą architektury sprzętu i oprogramowania, jak i konfiguracji i utrzymania rozwiązań Juniper Networks. Przygotowują również do zdobycia certyfikatów Junipera. Najbardziej popularnymi szkoleniami są te dotyczące systemu operacyjnego JUNOS oraz urządzeń pracujących pod jego kontrolą.

W chwili obecnej w ofercie Centrum Wiedzy Avnet znajdują się m.in. szkolenia: Introduction to the Junos Operating System, Junos Routing Essentials, Junos Security i Junos Enterprise Switching. Pełną listę dostępnych szkoleń można znaleźć na stronie Centrum Wiedzy Avnet.

Zobacz również:

  • 2024 - ciężki rok dla szukających pracy?

Avnet oferuje również możliwość podejścia do egzaminów Juniper Networks w ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Prometric.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200