Świeży powiew Breeze

We wrześniu br. do sprzedaży ma trafić nowa wersja pakietu Macromedia Breeze, pozwalającego na tworzenie prezentacji online, wspomaganie procesu nauczania za pośrednictwem Internetu oraz przeprowadzanie wideokonferencji.

Ta ostatnia funkcja to nowość w pakiecie Breeze. Do tej pory w jego skład wchodziły moduły Breeze Presentation oraz Breeze Training.

Breeze Presentation pozwala na przekonwertowanie prezentacji multimedialnych w najpopularniejszych formatach (np. MS PowerPoint) do formatu Flash i szybkie opublikowanie ich w Sieci. Użytkownicy aplikacji mogą ponadto dodawać do prezentacji komentarze głosowe. Możliwe jest także dodawanie takich elementów jak formularze, ankiety, itp.

Zobacz również:

  • AI od Google tworzy trójwymiarowe obrazy ludzi

Breeze Training to aplikacja wspomagająca zarządzanie procesem nauczania, skierowana głównie do klientów korporacyjnych, organizujących częste szkolenia online dla swoich pracowników. Internetowe prezentacje przygotowane za pomocą Breeze Presentation mogą być zatem w prosty sposób wykorzystane do przekazywania wiedzy lub jej sprawdzania z wykorzystaniem Breeze Training.

Nowy moduł – Breeze Live – pozwala na stworzenie prawdziwych wirtualnych klas, których uczestnicy mogą się widzieć i słyszeć nawzajem. Zdaniem producenta, takie rozwiązanie w jeszcze większym stopniu powinno poprawić efektywność szkoleń online.

Więcej informacji:

http://www.macromedia.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200