Specjaliści ze Spotify, Niebezpiecznik, Revolut i ekspert Data Science Formuły 1 na Infoshare 2021 w Gdańsku. Organizatorzy ujawniają szczegóły konferencji

Dwie sceny, które zainteresują developerów i prelekcje czołowych technologicznych gigantów. Organizatorzy Infoshare 2021 stawiają na najważniejsze trendy w branży IT i rozmowy o jej przyszłości. Konferencja w formule stacjonarnej odbędzie się 14-15 października i połączona będzie z transmisją na żywo. Computerworld jest partnerem medialnym wydarzenia.

Specjaliści ze Spotify, Niebezpiecznik, Revolut i ekspert Data Science Formuły 1 na Infoshare 2021 w Gdańsku. Organizatorzy ujawniają szczegóły konferencji

Fot. Infoshare

Agendę Infoshare wypełniły nazwiska ekspertów z globalnych firm implementujących najnowsze rozwiązania technologiczne. Na dwóch scenach technologicznych DevTrends oraz AdvancedDev, uczestnicy konferencji zobaczą m.in. Brittany Kaiser, sygnalistkę Cambridge Analytica, która wyjaśni, jak zreformować codzienne nawyki i działania, aby lepiej chronić siebie i swoje dane.

Pojawi się także Rob Smedley, ekspert Data Science Formuły 1, jedna z najbardziej szanowanych i rozpoznawalnych twarzy padoku F1. Słynny były inżynier wyścigowy Felipe Massy w Ferrari i były szef działu operacji przytorowych w Williamsie, który opowie o ewolucji danych za sprawą technologii Machine Learning i IoT w branży motoryzacyjnej na przykładzie Formuły 1.

Zobacz również:

  • Zwycięzcy Infoshare Startup Contest wytwarzają prąd z wody i papieru
  • Python na szczycie indeksu języków Tiobe
  • Branża finansowa na froncie cyberwalki

Stan sceny Front-Endowej AD 2021 zaprezentuje Vitaly Friedman – współzałożyciel Smashing Magazine, konsultant front-end/UX w Europie, współpracujący z Parlamentem Europejskim i międzynarodowymi firmami takimi jak Haufe-Lexware i Axel-Springer. Z kolei Piotr Konieczny (Niebezpiecznik.pl) podczas swojej prelekcji na Infoshare 2021 opowie o 5 technikach i sztuczkach tzw. OSINT-u czyli Białego Wywiadu.

Wśród prelegentów pojawią się także Craig Spence (Software Engineer ze Spotify), Ivar Grimstad (Jakarta EE Developer Advocate z Eclipse Foundation), Andrzej Grzesik (Java Champion z Revolut) oraz Lidor Gerstel (Centerity Systems) – DevOps Team Leader, doświadczony trener, który opowie o możliwościach platformy Kubernetes

Słuchacze DevTrends Stage oraz AdvancedDev Stage dowiedzą się, w jakim kierunku ewoluuje branża programistyczna i jaka przyszłość ją czeka. Poruszone zostaną zagadnienia Frontend & Web, UX/UI, Team Building & Motivating, Project Management, Data Sciences, Data Analysis, Big Data, Quantum Computing, Backend, Software Architecture, Cloud Solutions, AI / ML / DL, RPA / Robots, CyberSecurity i Blockchain. Będzie można wysłuchać także wielu “success stories” we wdrażaniu nowinek technologicznych w biznesie oraz poznać ekspertów i programistów, którzy na co dzień właśnie tym się zajmują.

Infoshare 2021 - biznes i networking

Developerzy, poza dedykowanymi scenami, będą mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy i poznania ekspertów występujących na pozostałych 3 scenach konferencji. Wystąpią na nich m.in. Erika Cheung z Ethics in Entrepreneurship (jedna z sygnalistów Theranos), Janina Bąk (Janina Daily), Artur Jabłoński (Digitalk.pl, arturjablonski.com), David Polgar z All Tech Is Human.

Uczestnicy będą mogli skorzystać także z szeregu dodatkowych atrakcji. Po ponad roku przerwy networking na żywo powraca na Infoshare za sprawą stacjonarnego formatu wydarzenia, jak i szeregu imprez towarzyszących, jak Before Party i Great Networking Party z koncertem na żywo.

Bilety

Darmowy wstęp na konferencję przewidziano dla posiadaczy Basic Pass, po uprzedniej rejestracji. Umożliwia on dostęp do otwartej sceny Arena, Expo Partnerów, Wirtualnego Expo Startupów oraz otwartych wydarzeń towarzyszących. W tym roku pierwszy raz za darmo dostępny jest także dedykowany startupom Startup Pass. Nowością w ofercie jest Networker Pass skierowany do osób, które na Infoshare chcą przede wszystkim nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Aby zagwarantować udział w wydarzeniu, nawet w przypadku obostrzeń ograniczających liczbę osób na terenie AmberExpo, organizatorzy oferują bilet stacjonarny w cenie online.

Bilety

Więcej informacji

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200