Shiba Inu wygenerowała gigantyczne zyski - 3400 zmieniono w 1,55 miliarda dolarów!

Meme token, czyli kryptowaluta, która - przynajmniej na początku - nie reprezentowała sobą żadnej konkretnej wartości poza popularnymi obrazkami i GIF-ami w social mediach, pozwoliła wielu osobom zostać milionerami. Jest też jeden absolutny rekordzista.

Shiba Inu pozwoliła zarobić - i to dużo / Fot. Materiały własne

Shiba Inu pozwoliła zarobić - i to dużo / Fot. Materiały własne

Shiba Inu wypracowała rekordowe zyski i wzrosty. Jeśli ocenimy ostatni rok, to mówimy tutaj aktualnie o 90 328 802,18% zysku.

Sprawdź: Teamsy

Zobacz również:

  • Bitcoin osiąga najwyższy poziom od 18 miesięcy, ale kopanie kryptowalut nadal jest nieopłacalne

Inwestorzy nie traktują i nie traktowali Shiba Inu jako kryptowaluty, którą warto kupić i trzymać przez długi czas. Ale jedna osoba tak zrobiła. Nie znamy jej nazwiska, niemniej z danych z blockchaina wynika, że mamy kogoś, kto w sierpniu 2020 r. przeznaczył na zakup Shiba Inu 3400 dolarów. W momencie rekordu wyceny, który padł niedawno, ta osoba mogła cieszyć się zyskiem na poziomie 94 278 239,8%. W przeliczeniu na pieniądze to aż - uwaga - 1,55 miliarda dolarów.

Ktoś zamienił 3400 dolarów w 1,55 mld dolarów.

Anonimowy inwestor kupował Shibę łącznie 44 razy od sierpnia 2020, z jednorazowym, największym zakupem o wartości 3200 dol. Łącznie zgromadził mnóstwo tokenów, które - gdy ktoś podsumował całe jego portfolio - miały wartość na poziomie 5,63 mld dolarów.

Gdzie kupić Shiba Inu?

Shiba Inu wygenerowała gigantyczne zyski - 3400 zmieniono w 1,55 miliarda dolarów!

Obecnie Shiba Inu zajmuje 9. miejsce na rynku kryptowalut, wyprzedzając innego meme tokena - Dogecoina. Łączna kapitalizacja Shiba Inu wynosi 38,2 mld dolarów. Na pierwszym miejscu, z wynikiem 1,19 biliona dol., znajdziemy Bitcoina, a na drugim miejscu - Ethereum (525,2 mld dol.).

Zobacz: DuckDuckGo

Shiba Inu dostępna jest na wielu popularnych i ogromnych giełdach, takich jak Binance, Coinbase, KuCoin, Gate.io czy Huobi Global i FTX. Znajdziemy ją również na giełdach zdecentralizowanych, np. Uniswap.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200