Rok podcastów Tech Trends

Minął rok. 10 grudnia 2020 na stronie Computerworld pojawiła się zakładka Podcasty. I pierwszy podcast. Za nami 4 sezony rozmów o technologiach. O czym rozmawialiśmy z ekspertami? Jak robimy nasze produkcje? O tym opowiadamy w tym odcinku specjalnym.

W ciągu 12 miesięcy wypuściliśmy w eter 24 odcinki Tech Trends. To dużo, czy mało? Dla nas to dużo, ponieważ każdy był wymyślaniem koła na nowo i tak samo ważny. Chcieliśmy przełamać szablony rozmów sektora B2B. Poważnych, hermetycznych zarówno w formie jak i treści wywiadów o technologiach. Identyfikację Tech Trends chcieliśmy zbudować na niepowtarzalności dźwięków, efektów, narracji. I przekazywanej przez ekspertów wiedzy.

Czy to się udało? My myślimy, że tak! A wy oceńce sami, komentując w mediach społecznościowych poszczególne odcinki i subskrybując całą serię Tech Trends na platformach streamingowych.

Udostępniamy 25 odcinek specjalny, w którym podsumowujemy rok podcastów Tech Trends.

Zapraszamy do słuchania!

Dziękujemy naszym rozmówcom, ekspertom, którzy chcieli dzielić się przez ten rok z nami i Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przed nami świąteczna cisza w eterze, a potem pierwszy zimowy sezon 2022.

Tematów nam nie zabraknie, pomysłów na niebanalną realizację również. Wkrótce też nowe formaty audio.

Zostańcie z nami!

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200