Partner w cyfrowej zmianie

Letni sezon podcastów Computerworld to rozmowy z menedżerami firm technologicznych, przeprowadzone przy okazji tworzenia naszego dorocznego raportu Computerworld TOP200. To unikalna dawka wiedzy o tym, jak zmienia się polskie IT. Zapraszamy do słuchania.

Gorący sezon na gorące lato. Gorące technologie, wygrzane rozwiązania, palące problemy i zarazem chłodne spojrzenie na transformację cyfrową. To wszystko znajdziecie w naszych podcastach firmowanych tym razem logo raportu TOP200. Wszystkie podcasty są dostępne już w naszej strefie Tech Trends oraz TUTAJ, wraz z tradycyjnymi wywiadami przeprowadzonymi w ramach raportu.

Atende od lat wspiera firmy w cyfrowej zmianie. Spółka zbudowała technologiczne kompetencje oraz wizerunek dobrego i sprawnego partnera. Dzięki swojemu doświadczeniu zmienia duże przedsiębiorstwa w sprawnie działające biznesy, napędzane najnowszymi technologiami. Posłuchaj, jak Atende cyfryzuje organizacje w Polsce, przygotowując je do wejścia w nowe modele świadczenia usług. O wizji rozwoju spółki rozmawiamy z Marcinem Petrykowskim, nowym prezesem Atende oraz Jackiem Szczepańskim, wiceprezesem.

Zobacz również:

  • Nowy podcast Computerworld Tech Trends
  • Najnowsze cyberataki a dzisiejsze wyzwania w skutecznej cyberochronie przedsiębiorstw
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200