Oprogramowanie do składowania plików otwartych

Firmy Peer Software i St. Bernard Software udostępniły oprogramowanie pozwalające na składowanie krytycznych plików będących w stanie otwarcia lub blokady. Zazwyczaj takie pliki są pomijane w procesach składowania czy synchronizacji.

Peer Software połączyła swoje oprogramowanie synchronizacyjne i składujące, PeerSync, z technologią Open File Data Procection firmy St. Bernard w jeden produkt, pozwalający użytkownikom chronić swoje aplikacje nawet w czasie ich działania.

Zazwyczaj aplikacje, takie jak bazy danych czy Microsoft Outlook muszą być dostępne w sposób ciągły. Proces składowania zakłóca taką ciągłość działania, ponieważ wymaga wstrzymania na pewien czas pracy tych aplikacji celem zamknięcia używanych przez nie plików. Zawieszenie działania jest bardzo niekorzystnie z uwagi na konieczność ograniczenia działalności operacyjnej organizacji. Embedded Open File Manger Software firmy St. Bernard pozwala na składowanie arkuszy kalkulacyjnych, baz danych itp. bez konieczności wylogowania użytkowników aplikacji.

Zobacz również:

PeerSync pracuje na platformie Microsoft Windows. Open File Manager natomiast na platformach Microsoft Windows i NetWare 4,5 i 6. PeerSync kosztuje od 500 USD. Open File Manager od 650 USD za serwer.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200