Ochrona zdrowia wspierana technologią

Zapraszamy do słuchania nowego podcastu Computerworld Tech Trends. Tym razem opowiemy wraz z ekspertami z Oracle i Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach jak cyfryzuje się duże jednostki ochrony zdrowia w Polsce.

Narodowy Instytut Onkologii iw Gliwicach od wielu lat przechodzi cyfrową transformację. W tak dużej jednostce ochrony zdrowia, ze specyficznymi potrzebami dotyczącymi sprawnego przetwarzania ogromnych ilości danych, technologia odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu ciągłości procesów. NCI musi więc sięgać po sprawdzone, skuteczne narzędzia cyfrowej zmiany. Jak dobierać partnerów, by proces zmiany przechodził sprawnie, a efekty były szybko odczuwalne? Kiedy sięgać po chmurę, a kiedy należy rozwijać się w oparciu o model on-premise? O tym między innymi rozmawiamy z gośćmi podcastu. Warto posłuchać, by wiedzieć więcej. Przypomnijmy, że to kolejny podcast realizowany w partnerstwie z Oracle, dotyczący ochrony zdrowia i cyfryzacji szpitali. Poprzedni, który możecie posłuchać TUTAJ, dotyczył przeniesienia szpitalnych procesów do chmury dostarczanej przez Oracle. Ten podcast będzie innym spojrzeniem na cyfrową zmianę. Ale o tym najlepiej przekonać się słuchając.

Zobacz również:

  • Najnowsza baza danych Oracle została wzbogacona o kolejne funkcje AI
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200