Szpital w chmurze Oracle – nowy podcast Computerworld

Startujemy z nowym formatem – cyklem redakcyjnych podcastów TECH TRENDS. Na pierwszy ogień – jeden z naszych ulubionych tematów, czyli chmura i to w niebanalnym ujęciu radiowego reportażu. Przedsiębiorstwo, które chce przeprowadzić transformację i dostosować się do współczesnych realiów rynku, nie ucieknie przed cloudem. A co chmura wniosła w codzienne działanie niewielkiego szpitala?

Cyfrowa zmiana zachodzi we wszystkich branżach i sektorach gospodarki, również w służbie zdrowia. Rozwiązania chmurowe dojrzały, obniżył się próg wejścia w nowe technologie. Dlatego nawet mniejsze jednostki służby zdrowia mogą dziś migrować do chmury. Tak zrobiło niedawno Stobrawskie Centrum Medyczne z miejscowości Kup na Opolszczyźnie. Podmiot składający się z dwóch szpitali i przychodni całkowicie przeniósł swoje zasoby do chmury Oracle. Jak wyglądał proces przygotowania tak dużej zmiany? Co chmura wniosła w procesy szpitalne i jak zmieniła się informatyka SCM? Wreszcie – czym różni się chmura w dużej i małej organizacji?

Na te pytania znajdą Państwo odpowiedzi w naszym najnowszym podcaście „Szpital w chmurze Oracle”.

Zobacz również:

  • Najpopularniejsze stanowiska pracy w chmurze obliczeniowej

Posłuchaj TECH TRENDS: Szpital w chmurze Oracle

Miło nam poinformować, że w ten sposób inicjujemy nasz nowy dział podcastów Computerworld – „TECH TRENDS”.

O czym będziemy mówić, a Państwo słuchać? O ludziach, biznesie i technologii…

W nowym dziale znajdą Państwo redakcyjne wywiady z liderami biznesu i IT, biznesowe słuchowiska, case studies ciekawych wdrożeń technologicznych, omówienia i komentarze dotyczące istotnych trendów technologicznych.

Tech Trends. Ludzie. Biznes. Technologia.

Computerworld zaprasza

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200