Niech #voice będzie z Tobą!

Czy głos może pomóc nam w biznesie? Czy smart speakery będą rozwiązaniem dla każdej branży? Kto może wspomóc swoja pracę asystentem głosowym? O tym rozmawiamy w naszym najnowszym podcaście.

Dźwięki to część naszego życia. Asystenci głosowi i smart speakery wkraczają już do świata biznesu, wspierając człowieka nie tylko w codziennych, domowych czynnościach, ale właśnie w pracy. Gdzie głos znajduje dziś zastosowanie? W wielu branżach. Od medycznej, przez finanse, ubezpieczenia, do nawet świata przemysłu. Jeszcze wiele jest do zrobienia, możliwości asystentów głosowych są przeogromne. Potrzeba czasu, danych, algorytmów. Ale droga już się zaczęła. Co może być na jej końcu? Przekonajcie się sami. O technologiach głosowych rozmawiamy z Karolem Stryją, człowiekiem-instytucją w świecie voice. Niektórzy mówią, że urodził się z mikrofonem, inni, że urodził się z inteligentnym głośnikiem w dłoni. Ojciec chrzestny wielu polskich podcastów. Voice evangelist i voice konsultant, współzałożyciel ruchu VoiceLunch. Jeden z 68 czołowych, światowych liderów technologii voice.

Zapraszamy do słuchania podcastu.

To już ostatni odcinek wiosennej serii. Niebawem wracamy z letnia odsłoną podcastów Computerworld Tech Trends. Zostańcie z nami!

Zobacz również:

  • Nowy podcast Computerworld Tech Trends
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200